Porų suderinamumas – paslauga skirta poroms, verslo partneriams, artimiesiems (vadovas ir darbuotojas; motina ir dukra).

Astrologės Vilmos Šiaučiūnienės veiklos patirtis 18 metų.Jos kasdienybė, darbas su žmonėmis, kurie ieško sau tinkamo partnerio,-es, nuolatos atliekamai poros suderinamumai.

Asmeninis poros suderinamumas leidžia plačiai apžvelgti Jūsų ir partnerio asmenines savybes, ateities perspektyvas, galimybes drauge siekiant bendrų gyvenimo tikslų. Ši konsultacija padės geriau suprasti partnerį, harmonizuoti santykius poroje

Porų suderinamumas atskleidžia:

  • Kuriose srityse ir kodėl kyla įtampa, stresas ir nesusipratimai;
  • Kaip vengti nesutarimų ir suprasti partnerį;
  • Kur yra jūsų santykių stipriosios ir silpnosios pusės;
  • Kaip galite padėti vienas kitam ugdyti sąmoningumą ir augti;
  • Ar būdami drauge neribosite vienas kito, leisite siekti asmeninių tikslų.

Mes ne tik pateiksime asmeninio poros suderinamumo informaciją apie Jus, bet ir siūlysime alternatyvius sprendimų būdus, kaip keisti situaciją Jums palankia kryptimi.

Būtina informacija – Jūsų ir partnerio gimimo data, laikas ir vieta.

Asmeninis poros suderinamumas komentuojamas žodžiu susitikimo metu ir nuotoliniu būdu. Pokalbio eigoje aptarsime Jums iškylančius klausimus, giliau išanalizuosime vieną ar kitą. 

Paslaugos kaina – 160EUR  135 EUR. Iki liepos 12 d. !

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Viber,  Messenger, Zoom. Googe meet;

Pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Susisiekite su mumis –>