Asmeninis poros suderinamumas

 Porų suderinamumas – paslauga skirta poroms, verslo partneriams, artimiesiems (vadovas ir darbuotojas; motina ir dukra).

Asmeninis poros suderinamumas leidžia plačiai apžvelgti Jūsų ir partnerio asmenines savybes, ateities perspektyvas, galimybes drauge siekiant bendrų gyvenimo tikslų. Ši konsultacija padės geriau suprasti partnerį bei harmonizuoti santykius.

Porų suderinamumas atskleidžia:

  • Kuriose srityse ir kodėl kyla įtampa, stresas ir nesusipratimai;
  • Kaip vengti nesutarimų ir suprasti partnerį;
  • Kur yra jūsų santykių stipriosios ir silpnosios pusės;
  • Kaip galite padėti vienas kitam ugdyti sąmoningumą ir augti;
  • Ar būdami drauge neribosite vienas kito, leisite siekti asmeninių tikslų.

Mes ne tik pateiksime asmeninio poros suderinamumo informaciją apie Jus, bet ir siūlysime alternatyvius sprendimų būdus, kaip keisti situaciją Jums palankia kryptimi.

Užsakyti paslaugą

Būtina informacija – Jūsų ir partnerio gimimo data, laikas ir vieta.

Asmeninis poros suderinamumas komentuojamas žodžiu susitikimo metu ir nuotoliniu būdu. Pokalbio eigoje aptarsime Jums iškylančius klausimus, giliau išanalizuosime vieną ar kitą. 

Paslaugos kaina – 105 EUR  90 EUR. Iki  birželio  18d. !

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Skype, Viber,  Messenger, Zoom.

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Susisiekite su mumis –>

Gavau tiek daug ir vertingos informacijos….

Rašau tik norėdama dar kartą, Jums, padėkoti už neįkainuojamą Jūsų dosnumą žiniomis….Gavau tiek daug ir vertingos informacijos, tarpusavio santykių srityje, dėl fizinės sveikatos, kur save padėti, kai apima nuo ieškojimų beviltiškumo jausmas, nes jauti širdimi:“ne tas“,“ne tas“ …
Nuoširdžiai su pagarba, Jurgita

Jurgita J.

REKOMENDUOJAME, tikrai nenusivilsite…

Sunku buvo pasirinkti šeimos santykių specialistą, kai supratome, kad man su vyru reikia padėti. Klausinėjome draugų ką gali parekomenduoti, gal kas pas ką buvo. Tik dvi draugų šeimos buvo išvis buvę pas psichologus. Įdomiausia, kad pas tą pačią specialistę – p. Vilmą Šiaučiūnienę. Tai ir mes nuėjome ir likome sužavėti jos paprasto bendravimo, sakymo tiesiai į akis, kaip ji mato situaciją ir nuoširdaus noro padėti. Atrodė, kad jai musu santuoka rūpi labiau nei mums patiems 🙂 REKOMENDUOJAME, tikrai nenusivilsite…

Pažintys, pasimatymas
Mes