Šiuolaikiniame pasaulyje bene svarbiausias daugumai žmonių dalykas yra nuolatinis tobulėjimas profesiniame gyvenime. Tačiau, ar susimąstote, kokybiški ir ilgalaikiai santykiai taip pat turi būti kuriami, puoselėjami, kad jie stebuklingai neatsiranda?

Santykių pradžioje meilė ir aistra daug pastangų nereikalauja, ryšys ir trauka tarp dviejų žmonių auga ir stiprėja savaime. Deja, tai trunka ne visą gyvenimą. Po gražiojo periodo dažnai būna pastebimas aistros sumažėjimas, gal net ir atšalimas, atsiranda pilka kasdienybė. Daugumai žmonių tai atrodo normalus ir išgyvenamas periodas (dalykas), tačiau taip nėra.

Meilė, atsidavimas vienas kitam, puoselėjimas tarpusavio ryšio, savęs ir savo partnerio pažinimas – tai yra santykių pagrindas. Visa tai turėtų būti puoselėjama nuolatos.

Seminarų metu išmoksite pažinti ir suprasti savo emocijas, jas valdyti. Sužinosite, kaip negatyvius dalykus pakeisti teigiamais. Būsite supažindinti su moteriška ir vyriška prigimtimis, kaip jos pasireiškia poroje. Gausite daug naudingos informacijos apie: pagrindines nenusisekusių santykių ar skyrybų priežastis, tarpusavio pasitikėjimą, vienas kito palaikymo svarbą santykiuose, augimą kartu. Pamilsite ir save, ir partnerį iš naujo.

Ar žinote, kad stresas ir įtampa gali teigiamai veikti žmones, nes skatina juos keistis: grūdina, formuoja charakterį, brandina kaip asmenybę? Stresas ir įtampa yra svarbūs tuo, kad nuo jų nepabėgsi ir nepasislėpsi. Su stresu reikia dirbti. Reikia dirbti su savimi. Reikia plėsti arba keisti požiūrį. Kai ką reikia pamiršti, kai ką atrasti iš naujo. Kaip visa tai padaryti, sužinosite dalyvaudami mūsų seminaruose.

 

Ilgalaikiai ir sėkmingi santykiai – jų paslaptys!

  • Kas padeda suvaldyti ir atstatyti pašlijusius santykius?
  • Išmintingi patarimai vyro ir moters santykiuose (iš autentiškos lektorės patirties, vykdančios veiklą pažinčių tarnyboje).
  • Kokios yra bendravimo subtilybės poroje?
  • Fizinio artumo poreikiai. Ar vyrui ir moteriai jie vienodi? Ar skirtingi?
  • Kas padeda augti, džiaugtis ir būti laimingiems dviese? 
  • Ir kiti svarbūs klausimai apie tarpusavio santykius…

Savęs pažinimo menas: pažindamas save pažinsi kitus

Dvasingumo svarba vyro ir moters tarpusavio santykiuose

Nori būti mylintis ir mylimas, sėkmingas ir laimingas – visos galimybės Tavyje!

Susisiekite su mumis –>