Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Prašome palikti savo atsiliepimą !

___

 1. Donata

  Vilma, kaip kūrėja, tikriausiai atliko gilų darbą, siekdama sukurti asmeninį horoskopą, kuris atspindėtų unikalumą ir savybes. Tai yra svarbus aspektas savęs pažinimo procese, nes kuo giliau suprantame save, tuo lengviau formuoti savo gyvenimo kryptį ir pasiekti tikslus. Labai patiko, REKOMENDUOJU!

 2. Jurita

  Sveiki🙂.
  Apie „Meilės harmoniją” sužinojau Facebook’e. Net nesudvejojusi nusprendžiau užsisakyti „Savęs pažinimo asmeninis horoskopas” paslaugą. Su gerbiama Vilma bendravome online. Net neabejoju, kad daugelis iš mūsų labiausiai norime sužinoti apie kitus žmones. Aš pradėjau nuo savęs. Ir buvau nustebusi, kiek apie save nežinojau. Linkiu sėkmės paieškose kiekvienam iš Jūsų. Vilmai nuoširdžiai dėkoju už konsultaciją ir atvertas akis. 😊

 3. ALEKSANDRA

  Miela, Vilma, mes susitikom netiketai tiesiog gėles perkant turguje. Norėjau Tave pažinti matydama kalbant Live anksčiau, bet bijojau savęs, nežinojau ar galėsiu būti nuoga prieš Tave. Mūsų susitikimo pokalbyje išsprendei mano užsitęsusias kančias, gyvenant santuokoje. Klausimai „kabojo” pas mane ore, o Jus žėrėte atsakymus, kaip nebūnat kančioje išsaugoti santykius.
  Dėkui už tą didvyršką drąsą išsakyti paprastai, lengvai ir leisti žmogui nusiimti problematiškų santykių naštą.

 4. Nerijus

  DEKUI UŽ nuostabią pažintį ir atskleistas charakterio subtilybes apie mane. Nemaniau, kad galima astrologiją ir veidotyrą, apjungus turėti tokį galingą ginklą pažinti save. Dėkui gerb. VILMA!

 5. Kartais gyvenimas supurto iki pat sielos gelmių, kad galėtum atsimerkti ir pažvelgti į save, atrasti, tai, kas priverčia nusišypsoti, pakelti galvą ir žengti į priekį. Ačiū, Vilmai, kuri padeda atmerkti akis, susidurti akis į akį su pačiu savimi. Suvaldyti savyje uragana ir visada rasti užuovėją Meilės harmonijoje. Ačiū Jums, kad esate su mumis!

 6. Miela Vilma, iš tiesų esu užmigusi žiemos miegu meškutė. Atrodo prabusiu pavasarį ir viskas bus savaime susitvarkę. Šiuo metu iš tiesų pati nelabai žinau ko noriu, kaip toliau tvarkytis, kaip vėl pajaust gyvenimo skonį ir tikrą džiaugsmą, kaip nustoti meluoti sau. Ir esu be galo, be galo Jums dėkinga už tai, kad nuolat „įspiriate man į užpakalį”, nuolat mane žadinate ir nepaliekate. Ačiū už geranorišką, griežtą, seserišką žodį, skambučius ir geros nuotaikos užtaisą.

 7. Esu dėkinga gerbiamai Vilmai už labai greitai ir profesionaliai atliktas paslaugas. Nesitikėjau, kad vos per keletą susitikimų galima susipažinti su man tinkančiu žmogumi. Dėkinga už nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Linkiu Meilės harmonijai visokeriopos sėkmės!

 8. Jei norite būti dviese,rekomenduoju ponios Vilmos išradingai vedamus susipažinimo vakarus,kurie rengiami,analizuojant veidotyrą ir astrologinį suderinamumą.Sėkmės MEILĖS HARMONIJAI ir tiems,kurie ieško.

 9. Labai patiko. Veidotyra ir suderinamumas. Įdomu klausyti iš šalies apie savo veido bruožus ir charakterį . Smagiai praleistas laikas, tikrai rekomenduoju. Kiekvienam nepamaišys sužinoti kažką naujo apie save ar partnerį.

 10. Kiek gi meilės reikia savyje turėti, kad suvesti du žmones ❤️ Tarpininkas „nuo Dievo”. Tokia graži „Meilės harmonijos” misija. Įkūrėja nuoširdžiai domisi abiejomis pusėmis, kruopščiai organizuoja susipažinimo renginius. Žinau, – ne viena draugė dalijosi gražiausiais atsiliepimais.

Parašykite komentarą