Veidotyra

Veidotyra verslui –>

Asmeninė veidotyra –>

 Fenotipologija – tai tik vienas iš būdų geriau pažinti vienas kitą. Šis metodas naudojamas norint pagerinti santykius, o ne akcentuoti vienas kito trūkumus ir neatitikimus. Tarkime, aukšta ir plati kakta – tai gerai viską apgalvojančio ir nelinkusio priimti spontaniškus sprendimus žmogaus požymis. Jei jūsų kakta aukštą, o partnerio žema –  greičiausiai jums bus sunku rasti bendrą kalbą.

Žmogaus racionalumas atsispindi viršutinėje veido dalyje: kaktoje, antakiuose ir akyse, emocingumas atitinka vidurinę dalį – pagal ausis, nosį ir skruostus. Jausmus atspindi apatinė veido dalis: burna, skruostikauliai, pasmakrė, o taip pat ir oda. Pagal šią teoriją aukšta ir didelė kakta nurodo, kad žmogus racionalaus, išlaikyto charakterio. Stambi nosis su didelėmis šnervėmis liudija, kad tas žmogus sentimentalūs, jautrūs meilei.

Labai ačiū už pakylėjantį susitikimą su Jumis…

Labai ačiū už pakylėjantį susitikimą su Jumis. Dabar tikrai norisi kažką daryti, keistis, bandyti patikėti vėl naujai Meile… Labiausiai patiko neįtikėtinai vertinga informacija apie mane, dar negaliu suvokti iki dabar, kaip piršteliu į akį.

Algis

Gera priimti Jūsų patarimus ir pasiūlymus

Šešiomis vertybėmis, kuriomis remiatės savo veikloje (tikėjimas, konfidencialumas, kompetencija, pagarba, atsakomybė, rūpinimasis kitų gerove ). Atėjau į konsultaciją ir esu ramus, nes žinau, kad gausiu ne tik profesionalią pagalbą, bet ir visišką konfidencialumą. Esate geroje, strategiškoje vietoje ir jaukiame išpuoselėtame kabinete, gera priimti Jūsų patarimus ir pasiūlymus. Ačiū Jums ir sėkmės!

Saulius