Jau 18 metų astrologės Vilmos Šiaučiūnienės kasdienybės veikla asmeniniai horoskopai, porų suderinamumai, karjeros krypties parinkimai

Savęs pažinimas – asmeninis horoskopas padės sužinoti:

•  Kokia Tavo gyvenimo misija, tikslai bei uždaviniai.

•  Kokia tavo sielos ir asmenybės evoliucija, meilė, santykiai, šeima.

•  Kokia sveikata, darbas bei laisvalaikis.

•  Kokios galimybės karjerai, šlovei ir pripažinimui visuomenėje.

•  Sužinosi apie esamus ir dar neatskleistus gabumus bei slaptus vidinius troškimus.

Savęs pažinimas Tau leis atrasti paslėptus talentus ir suvokti silpnąsias bei stipriąsias charakterio savybes bei savirealizaciją gyvenime.

Tau svarbu savęs pažinimas? Nepasitiki savo jėgomis ir jauti baimę imtis kažko naujo, bet abejoji ir bijai, kad nepasiseks?

Ateik ir pažink save!

Dirbi nemėgstamą darbą, nežinai ką norėtum veikti gyvenime? Darbe jautiesi neįvertintas, nesuprastas, mažėja alga ir norėtum tą pakeisti, tačiau tavęs nepaleidžia mintis, kaip reikės gyventi toliau?

Ateik ir pažink save!

Jauti vienatvę, iki šiol nepavyksta susirasti antrosios pusės ir tikrų draugų? Tarpusavio santykiuose jautiesi nesuprastas, neįvertintas ir nemylimas?

Ateik ir pažink save!

Dažni konfliktai su savo antrąja puse, šeimoje? Savęs pažinimas – gerų tarpusavio santykių garantas.

Ateik ir pažink save!

Čia įeina KOSMOGRAMA+ likimo tikimybės su 12 ASTROLOGINIŲ BUSTŲ apžvalga

Būtina informacija – jūsų gimimo data, laikas ir vieta.Jei nėra gimimo laiko, būtina rektifikacija.

Paslaugos kaina – 175 EUR  – 150EUR. Iki birželio12 d!

Išsamiausia informacija apie jus, gimimo data + veidotyra – 190 EUR180 EUR. iki birželio 12 d.

Trukmė: 75 min.

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Viber, Whatsapp,  Messenger, Zoom, Google Meet

Pažinčių tarnyba „Meilės harmonija” suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Džiaugiuosi susitikimu su Jumis…

Viskas paprastai…..Domiuosi tuo jau seniai, suvokiau, kad nėra taip lengva atrasti žmones, kurių vertybės būtų panašios, tikiuosi Jūsų pagalbos tame…Viskas apie ką kalbejomes, man artima, suprantama ir be galo įdomu… manau ir 3val. neprailgtų :)…džiaugiuosi susitikimu su Jumis, ačiu už žinias, kurias gavau, tikrai bus naudingos, tuo tikiu.

Nomeda

Telaimina Jus Dievas….

Pradedu tiketi, kad atverciau svaru, balta savo gyvenimo lapa, kuris pradedamas rasyti po susitikimo su Jumis p.Vilma, suteiks gyvenimui prasme ir tikejima ne tik zmonemis, bet ir pacia savimi…
Telaimina Jus Dievas.

Pagarbiai, Angele

Esu dėkinga…

Esu dėkinga, kad sutikau Jus savo kelyje ir kad tokiu būdu žengiau žingsnį gilesnio savęs pažinimo link. Ačiū!!

Nuoširdžiai, Diana

Ačiū už malonų susitikimą…

Ačiū už malonų susitikimą. Džiaugiuosi, kad sužinojau naujų dalykų apie save bei gavau metodinės medžiagos. Labiausiai patiko uždegantis Vadovės optimizmas ir gera nuotaika susitikimo metu.

Paulius

Po mūsų susitikimo supratau

Po mūsų susitikimo supratau, kodėl gyvenime kai kas man klostėsi būtent taip, taip taikliai kalbėjote, jog kartais maniau, kad tiesiog pažįstate mane geriau nei aš pati, juk kartais ir pats sau kai ko nenori pripažinti, nežinau, ar pavyks realybėje pasinaudoti tuo supratimu, bet pamąstyti turiu apie ką, ačiū Jums Vilma!

Giedrė

Labai patiko Vilmos Šiaučiūnienės profesionalumas….

Tikrai labai patiko Vilmos Šiaučiūnienės profesionalumas ir geranoriškumas padėti. Retai savo gyvenime sutinku tokius žmones, kurie mane galėtų nukreipti reikiamą linkme. Ir į šias gyvenimiškas „retenybes” tikrai galėčiau priskirti Vilmą. Be to galiu iš tiesu pasakyti, kad darant tai ką man patarė Vilma, mano gyvenimas pradėjo po truputi keistis geresne linkme. Kartais tiesiog per daug įsigiliname į visokius žemiškus, buitinius dalykus, ir pamirštame, kad yra kažkas daugiau, šviesa lydinti mus visus. Aš esu labai laimingas, kad gyvenimas mane suveda su tokiais žmonėmis. Galiu labiau save suprasti, suvokti ir realizuoti save, kas yra svarbu kiekvienam žmogui.

E. Kaleš

Labai džiaugiuosi…

Labai džiaugiuosi, kad atėjau į konsultaciją „Pažink save”. Vis dėlto naudinga į savo situaciją pažiūrėti „iš šono” ir kalbėti dar nepažįstant savęs: Viską žinau, suprantu, suvokiu… Po konsultacijos nebeliko kaltinimų, savigraužos, savęs palikimo momentų. Ačiū jums, p. Vilma.

XXX

Tikiuosi kad tai buvo ne paskutinis susitikimas….

Pati astropsichologinė konsultacija pranoko lūkesčius – sužinojau tokių dalykų, apie kuriuos net nenujaučiau, taip pat gavau naudingos informacijos bei rekomendacijų sveikatos, santykių, savęs ugdymo srityse. Po šio susitikimo buvau įkvėptas ir pakylėtas, kupinas teigiamos energijos. 

Liudas

Tikiuosi kad tai buvo ne paskutinis susitikimas….

Pati astropsichologinė konsultacija pranoko lūkesčius – sužinojau tokių dalykų, apie kuriuos net nenujaučiau, taip pat gavau naudingos informacijos bei rekomendacijų sveikatos, santykių, savęs ugdymo srityse. Po šio susitikimo buvau įkvėptas ir pakylėtas, kupinas teigiamos energijos. Tikiuosi kad tai buvo ne paskutinis susitikimas….

Liudas