Kas mes?

Mūsų tinklalapio adresas yra https://www.meilesharmonija.lt/.

Tinklalapyje yra pateikiama informacija apie astrologiją,  psichologiją, veidotyrą, santykius ir kitas su pažintimis susijusias temas.

Tinklalapis pasilieka teisę bet kada keisti svetainės koncepciją ir taisykles be išankstinio perspėjimo.

Autorinės teisės

Griežtai draudžiama šiame tinklalapyje paskelbtą informaciją naudoti kitose svetainėse arba platinti mūsų informaciją kuriuo nors pavidalu be sutikimo.

Prieš naudodami mūsų paskelbtą informaciją, prašome informuoti el. paštu info@meilesharmonija.lt

Mes galime šią informaciją atkurti, platinti, skelbti ir publikuoti nurodant autoriaus vardą taip, kaip jis buvo pateiktas, arba pakeistas su autoriaus sutikimu. Jokie kiti asmenys neturi teisės naudoti šią informaciją be tinklalapio sutikimo.

Svetainėje naudojami vaizdai iš viešai prieinamų šaltinių arba daryti gavus renginių dalyvių sutikimą. Jei manote, kad naudojami vaizdai pažeidžia jūsų autorių teises, informuokite ir mes juos pašalinsime.

Statistika

Tinklalapyje naudojami slapukai (cookies) statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskirų puslapių populiarumą o taip pat atliekant tyrimus. Slapukai palengvina naudojimąsi mūsų tinklalapiu. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. Ši  anonimiška statistinė informacija gali būti perduodama trečiosioms šalims.

Plačiau apie statistikos rinkimo slapukus skaitykite statistikos įrankių svetainėje Google Analytics.

Serverio failai

Puslapio teikėjas automatiškai surenka ir saugo informaciją vadinamuose serverio registracijos failuose, kuriuos jūsų naršyklė mums perduoda automatiškai. Tai yra:

  • Naršyklės tipas / naršyklės versija
  • Naudojama operacinė sistema
  • URL nuoroda
  • Prieiga prie besijungiančio kompiuterio
  • Serverio užklausos laikas

Šie duomenys negali būti priskirti konkretiems asmenims. Šių duomenų sujungimas su kitais duomenų šaltiniais nebus atliekamas. Mes pasiliekame teisę retrospektyviai patikrinti šiuos duomenis, jei sužinotume apie konkrečius neteisėto naudojimo atvejus.

Kaip mes renkame ir saugome Jūsų duomenis?

Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, el.paštą, telefono numerį, amžių bei kitą informaciją) gauname, kai užsiregistuojate mūsų tinklalapyje ir tampate mūsų klijentu arba bendraujant Facebook/elektroniniu paštu/telefonu. Jūsų duomeis saugome atsižvelgiant į 2018 m. gegužės 25 d. Įsigaliojantį Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679 Jūsų duomenys visada gali būti atnaujinti, pakeisti arba panaikinti su jūsų prašymu.

Duomenų perdavimas sudarant sutartį dėl paslaugų ir skaitmeninio turinio  

Tolesnis duomenų perdavimas nevyksta arba vyksta tik tuo atveju, jei jūs aiškiai sutinkate su duomenų perdavimu. Jūsų duomenų kitais tikslais, kaip pavyzdžiui, reklama, trečiosioms šalims neperduodame, nebent yra gautas aiškus Jūsų sutikimas.

Kontaktinė informacija: info@meilesharmonija.lt