Kas mes?

Mūsų tinklalapio adresas yra https://www.meilesharmonija.lt/.

Tinklalapyje yra pateikiama informacija apie astrologiją,  psichologiją, veidotyrą, santykius ir kitas su pažintimis susijusias temas.

Tinklalapis pasilieka teisę bet kada keisti svetainės koncepciją ir taisykles be išankstinio perspėjimo.

Autorinės teisės

Griežtai draudžiama šiame tinklalapyje paskelbtą informaciją naudoti kitose svetainėse arba platinti mūsų informaciją kuriuo nors pavidalu be sutikimo.

Prieš naudodami mūsų paskelbtą informaciją, prašome informuoti el. paštu info@meilesharmonija.lt

Mes galime šią informaciją atkurti, platinti, skelbti ir publikuoti nurodant autoriaus vardą taip, kaip jis buvo pateiktas, arba pakeistas su autoriaus sutikimu. Jokie kiti asmenys neturi teisės naudoti šią informaciją be tinklalapio sutikimo.

Svetainėje naudojami vaizdai iš viešai prieinamų šaltinių arba daryti gavus renginių dalyvių sutikimą. Jei manote, kad naudojami vaizdai pažeidžia jūsų autorių teises, informuokite ir mes juos pašalinsime.

Statistika

Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“ – žiniatinklio analizės tarnyba, kurią teikia „Google, Inc.“ („Google“). „Google Analytics“ naudoja slapukus, kurie yra tekstiniai failai, įrašomi į jūsų kompiuterį, kad žiniatinklio komandai būdų lengviau analizuoti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Naudojant slapuką sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduota „Google“ ir saugoma jos serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Google“ naudos šią informaciją, kad galėtų įvertinti, kaip naudojatės svetaine, rengti ataskaitas apie svetainės veiklą svetainės operatoriams ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimu. „Google“ taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą, arba kai trečiosios šalys apdoroja informaciją „Google“ vardu. „Google“ nesusies jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Galite atsisakyti naudoti slapukus, pasirinkdami atitinkamus savo naršyklės parametrus, tačiau turėkite omenyje, kad tai padarius gali nepavykti naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate, kad „Google“ apdorotų duomenis apie jus pirmiau nurodytu būdu ir minėtais tikslais.

Slapukuose nėra jokios asmeninės informacijos apie jus ir jie negali būti naudojami naudotojo tapatybei identifikuoti.
Galite atsisakyti naudoti „Google Analytics“ slapukus, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės plėtinį, blokuojantį „Google Analytics“. Plėtinys palaiko ryšį su „Google Analytics JavaScript“ (ga.js) ir nurodo, kad informacija apie lankymąsi svetainėje neturi būti siunčiama „Google Analytics“.

Serverio failai

Puslapio teikėjas automatiškai surenka ir saugo informaciją vadinamuose serverio registracijos failuose, kuriuos jūsų naršyklė mums perduoda automatiškai. Tai yra:

  • Naršyklės tipas / naršyklės versija
  • Naudojama operacinė sistema
  • URL nuoroda
  • Prieiga prie besijungiančio kompiuterio
  • Serverio užklausos laikas

Šie duomenys negali būti priskirti konkretiems asmenims. Šių duomenų sujungimas su kitais duomenų šaltiniais nebus atliekamas. Mes pasiliekame teisę retrospektyviai patikrinti šiuos duomenis, jei sužinotume apie konkrečius neteisėto naudojimo atvejus.

Kaip mes renkame ir saugome Jūsų duomenis?

Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, el.paštą, telefono numerį, amžių bei kitą informaciją) gauname, kai užsiregistuojate mūsų tinklalapyje ir tampate mūsų klijentu arba bendraujant Facebook/elektroniniu paštu/telefonu. Jūsų duomeis saugome atsižvelgiant į 2018 m. gegužės 25 d. Įsigaliojantį Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679 Jūsų duomenys visada gali būti atnaujinti, pakeisti arba panaikinti su jūsų prašymu.

Duomenų perdavimas sudarant sutartį dėl paslaugų ir skaitmeninio turinio  

Tolesnis duomenų perdavimas nevyksta arba vyksta tik tuo atveju, jei jūs aiškiai sutinkate su duomenų perdavimu. Jūsų duomenų kitais tikslais, kaip pavyzdžiui, reklama, trečiosioms šalims neperduodame, nebent yra gautas aiškus Jūsų sutikimas.

Kontaktinė informacija: info@meilesharmonija.lt