Asmeninis mineralų parinkimas

Mineralų terapija arba gydymas mineralais nėra kažkas naujo. Tai yra sena praktika, atėjusi iš amžių glūdumos iki mūsų laikų. 

Tinkamai parinkti mineralai:

  • Neigiamas žmogaus savybes transformuoja į teigiamus būdo bruožus;
  • Leidžia geriau suvokti ir pajausti save, kitus bei supantį pasaulį;
  • Valo negatyvius potyrius, emocinį diskomfortą;
  • Juntamai pagerina žmogaus emocinę, dvasinę ir fizinę būseną;
  • Subalansuoja kūno energetinę sistemą.

Visa tai leidžia išlaikyti pozityvumą; keičiasi požiūris, atsiranda daugiau energijos įgyvendinti savo svajones ir tikslus.

Žmogui, kurio planeta neharmoninga, tinkamai parinkti mineralai padės aktyvuoti harmoningą planetos vibraciją. Nerimą pakeis ramybė, konfliktų vietą užims darnūs santykiai, valios stoką pakeis disciplina ir t.t.

Mineralai padeda surasti išeitį bet kokioje padėtyje

Pasirodo žmogui, kurio planetos neharmoningos, tinkamai atrinkti mineralai gali padėti įjungti, aktyvuoti harmoningąją planetos vibraciją, kurios šiaip tas žmogus ieškotų galbūt kelis gyvenimus. Juk gimimo momentu išgirdę būtent vienokį, o ne kitokį planetų skambesį, vibraciją, mes, tiesą sakant, nelabai įsivaizduojame, kad gali būti kitaip. Mums sunku suprasti, kad pasaulis gali būti kitoks arba kad jis gali būti juntamas kitaip.

Žmogui pradžioje apskritai yra labai sunku pajausti, kaip gali reikštis kito žmogaus Saulė. Jis jaučia tiktai savąją ir būtent tokią, kokia jinai yra. Jeigu harmoninga –  tai harmoningąją Saulę. Jam sunku suprasti, kaip gali elgtis arba jaustis žmogus, kurio Saulė pažeista. Žmogui su pažeista Saule yra sunku įsivaizduoti arba pajausti, ką jaučia žmogus, kurio Saulė harmoninga. Kartais pasitaiko, kad galvos skausmai arba kitos ligos prasideda dėl to, kad žmogus pradeda nešioti per didelį, stiprų, tegul ir geros, kokybės mineralą. Tai sumažinus viskas susitvarko.

Pavyzdžiui, moteris labai nori pasikabinti ant kaklo kažkokį mineralą, sakykim turkį. Jei jos Jupiteris neharmoningas, vadinasi, centre jo negalime kabinti, nes išryškins neharmoningą Jupiterį, o tai reikš, kad užuot pasirodžiusi gražiai, ji gali pasirodyti blogiau nei įprastai. Kad Jupiteris būtų harmoningas, moteriai reiktų daryti didesnį akcentą dešinėje pusėje: apyrankė ant dešinės rankos ir kas nors mažesnio kūno centre, tada tai gali veikti harmoningai. Moters harmoningoji pusė yra kairė, o vyro – dešinė. Moters neharmoningas planetas harmonizuojame nešiodami mineralą dešinėje pusėje, o vyro – kairėje.

Mineralai parenkami kiekvienam žmogui individualiai Kodėl?

Saulė  susijusi su žmogaus sąmone, kūryba, saviraiška, garbe. Ji suteikia pasitikėjimą savimi, džiaugsmą, dosnumą, atsparumą, įmunitetą, gyvybingumą, aukštas pareigas, gebėjimą patirti savojo „aš“ jausmą. Esant neharmoningai Saulei dingsta džiaugsmas, žmogus tampa garbėtroška, pilnas pasipūtimo ir egoizmo, linkęs į demonstravimąsi, gali kilti ne tik finansų, bet ir sveikatos problemų (susijusių su širdimi, per aukštu ar per žemu kraujo spaudimu, prasta kraujota). Savaitės diena – sekmadienis.

Mėnulis – susijęs su žmogaus pasąmone, jausmais, motinyste, namais, šeima, intuicija. Jis atsakingas už sapnus, puikius santykius su mama, vaikais, pusiausvyra tarp emocijų ir jausmų, suteikia žmogui jautrumą, švelnumą, empatiją. Kai mėnulis pažeistas, žmogui sunku atsipalaiduoti, justi palaimą, jis gali sirgti lyties ir šlapimo sistemos ligomis, vandenlige, kolitais, venų išsiplėtimu, virškinimo sistemos ligomis. Savaitės diena – pirmadienis.

Venera – žmogaus mažoji laimė. Ji suteikia žmogui subtilaus grožio pajautimą, gerovę, taikumą, užtikrina finansinę gerovę, atskleidžia moters gerą skonį, meninius gabumus, sėkmę meilėje, patrauklumą, galimybę gyventi gražioje aplinkoje, žavesį, charizmą, sėkmingą partnerystę ir santuoką. Moterys, turinčios neharmoningą Venerą  patiria veido ir odos bėrimus, menstruacijų ciklo sutrikimus, apetito trūkumą inkstų ir lytinės funkcijos ligas, linkusios į tingumą, vangumą.  Savaitės diena – penktadienis.

Merkurijus susijęs su kalba, mąstymu, kontaktais, informacija, bendravimu, mokymusi, prekyba, vairavimu. Neharmoningas Merkurijus gali sukelti kvėpavimo ir kalbos sutrikimus (bronchitą, mikčiojimą, astmą), nervų sistemos ligas. Savaitės diena – trečiadienis.

Marsassusijęs su aktyvai veikla, sportu, fizine jėga, ištverme, gebėjimu save apginti. Žmogaus kūne kontroliuoja raumenų ir kraujotakos sistemas. Pažeistas ar silpnas Marsas pasireiškia jėgos trūkumu, agresyvumu, įvairiomis traumomis. Jis gali formuoti kraujo krešulius, uždegimus susijusius su aukšta temperatūra, džiovą, išsekimą ir dauguma ligų susijusių su krauju. Savaitės diena – antradienis.

Jupiteris – susijęs su autoritetu, valdžia, mokymu, pagarba, gerove, sėkme, užsieniu, tolimomis kelionėmis, santykiais, palankumu, įtakingais žmonėmis, jų parama. Žmogaus kūne jis valdo klubus, šlaunis, kepenis, arterijų sistemą, kūno masę. Pažeistas Jupiteris gali sukelti diabetą, paralyžių, širdies virpėjimą, kraujo vėžį, kepenų ligas, įvairius auglius. Savaitės diena – ketvirtadienis.

Saturnas – susijęs su disciplina, gebėjimu pasiekti tikslą, atsakomybe. Suteikia išmintį, gebėjimą vadovauti, ilgą gyvenimą. Neharmoningas saturnas sukelia įvairias kliūtis, sunkumus. Žmogaus kūne valdo kelius, blužnį, sekrecijos sistemą, kaulus, plaukus ir nagus. Pažeistas Saturnas gali sukelti artritą, kaulų lūžius, stuburo skausmus, nuolatinį sušalimą, reumatizmą, nagų grybelį, plaukų slinkimą, kaulų tuberkuliozę, depresiją. Savaitės diena – šeštadienis.

Mes esame įsitikinę ir tikri, jog mineralų parinkimas žmogui padės ydas paversti dorybėmis ir harmonizuoti save!

Būtina informacija – Jūsų gimimo data, laikas ir vieta.

Mineralai parenkami gyvai šilto, nuoširdaus bendravimo metu, patariant kaip išspręsti Jums kylančius klausimus bei situacijas.

Paslaugos kaina –  105 EUR  90 EUR – (2 mineralų parinkimas ) Iki gegužės 12 d
                              145 EUR  135 EUR –( 3-4 mineralų parinkimas) Iki gegužės 12 d .!


Paslaugos trukmė – 75min.

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

Susisiekite su mumis –>