Gyvenimo kelio pasirinkimas (asmeninis horoskopas)

 

Besirenkantis kelio pradžią kartu pasirenka ir lemtį, į kurią šis kelias veda /H. E. Fosdikas/

Mes tikrai nenuspręsime už Jus, kurį kelią rinktis, bet galime patarti ir suteikti Jums vertingos ir reikalingos informacijos!

Kiekvieno iš mūsų gyvenimo etape pasitaiko kryžkelių kelyje… Sunku apsispręsti, kurį kelią pasirinkti… Tokiais atvejais abejojant, taip norisi aiškumo, kuris leidžia būti tikram, kad pasirinktas kelias yra teisingas.

Kur ir kokiose šalyse Jums palanku studijuoti, dirbti, keliauti? Kokie pomėgiai leis Jūsų gabumams ir talentams atsiskleisti bei siekti gyvenimo tikslų? Kokios Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės? Kaip jūsų silpnybes versti stiprybėmis?

Užsakyti paslaugą

Būtina informacija – Jūsų gimimo data, laikas ir vieta.
Paslaugos trukmė: 1val.

Gyvenimo krypties pasirinkimas komentuojamas žodžiu susitikimo metu. Pokalbio eigoje aptarsime Jums iškylančius klausimus, giliau išanalizuosime vieną ar kitą Jus dominančią situaciją.

Paslauga yra mokama -65EUR. 

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Skype – vilmaaa6, Viber, Facebook Massenger.

Informaciją siųsti el.paštu: info@meilesharmonija.lt

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Tikimės, mūsų pagalba Jums bus tikrai naudinga ir reikalinga!

Susisiekite su mumis –>

Ačiū…

Esu nuoširdžiai dėkingas Vilmai,už praktiškus patarimus savojo tiesos kelio beieškant,didelis Ačiū.:)

Mindaugas

Man buvo labai gera….

Man buvo labai gera, šviesu po susitikimo su Gerb. Vilma Šiaučiūniene. Gavau tikrai daug išsamios informacijos ne tik raštu, bet ir žodžiu. Suvokiau, jog Meilė yra visada mūsų rankose, tik reikia ją mokėti išsaugoti.

Rasa
2017-04-18

Ačiū Jums, kad įkvėpėte ir paskatinote viską permąstyti.

Aš labai ilgai galvojau ir tebegalvoju apie mūsų pokalbį. Jau pradėjau veikti, ieškau šokių kursų, galvoju kaip ir apie ką parašyti kokį straipsniuką 🙂 Kai pamačiau šermuonėlį – manajį totemą, nusijuokiau ir parodžiau mamai, tai ji sakė, kad tiesiai į dešimtuką, dabar vis pasižiūri į mane ir šypsosi, kad labai panaši 🙂 Ačiū Jums, kad įkvėpėte ir paskatinote viską permąstyti.

Inga
2018-07-07

Ačiū už tai labai labai!!!

Prieš susitikimą su Vilma tikrai nesitikėjau tokio nuoširdaus, gilaus ir naudingo pokalbio – konsultacijos. Pradžioje net paklausiau, kiek užtruks mūsų susitikimas. Iki pusantros valandos – toks buvo Vilmos atsakymas, tačiau kai įsijautėme į diskusijas, pokalbius – atrodė ir pabaigos nebus. Ačiū už tai labai labai!!!

Kęstutis
2018-04-12