Medicininė astrologija (asmeninė konsultacija)

Planetų elektromagnetinių laukų jėgos, perveriančios kūdikį gimimo momentu, visam gyvenimui nustato savitą elektronų ir protonų išsidėstymą visuose organizmo atomuose. – rašoma L. Nazarovos knygoje „Medicinskaja astrologija”.

Medicininės astrologijos tikslas – remiantis žmogaus gimimo horoskopu numatyti ligas, kuriomis susirgti yra didžiausia tikimybė.

  • Mes galime nustatyti esamų ir būsimų ligų priežastis ir duoti praktinių patarimų jų profilaktikai;
  • Mes galime nustatyti polinkį įvairiems susirgimams, pavojingus sveikatai periodus;
  • Mes patarsime, kaip teisingai sudaryti natūralią sveikatos būklės pagerinimo programą, kaip pagerinti savo sveikatą ir užkirsti kelią ligoms;
  • Mes galime nustatyti geriausią laiką operacijai atlikti.

Kodėl vieną dieną greitoji pagalba pas ligonius mieste skuba 20 kartų, o kitą – jau 60 kartų? Kodėl tą pačią mėnesio dieną daugumą pykina ir skauda galvą, trinka širdies ritmas ar akimirksniu pakyla kraujospūdis?

Paaiškinimas, kad tai atsitiktinumas ar kad visi pamiršo laiku išgerti tabletę,  mūsų jau nebetenkina. Mokslas jau įrodė, kad planetų elektromagnetiniai laukai veikia ir žmogaus biolauką.

Būtina atsiminti, kad medicininė astrologija negydo – ji gali patarti, padėti, nukreipdama reikiama kryptimi. Astrologo patarimas – tik perspėjimas, kad reikia mylėti save ir saugoti savo silpnąsias organizmo vietas.

Paslaugos kaina – 105 EUR 90 EUR iki liepos 12 d.!

Paslaugos trukmė: 60 min.

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Skype – vilmaaa6, Viber, Messenger, Zoom.

Susisiekite su mumis –>