Medicininė astrologija

 
Kodėl vieną dieną greitoji pagalba pas ligonius mieste skuba 20 kartų, o kitą – jau 60 kartų? Kodėl tą pačią mėnesio dieną daugumai pykina ir skauda galvą, trinka širdies ritmas ar akimirksniu pakyla kraujospūdis?

Paaiškinimas, kad tai atsitiktinumas ar kad visi pamiršo laiku išgerti tabletę, – mūsų jau nebetenkina. Prisimename, kad esame žmonės, priklausomos nuo visų kosminių ritmų, nuo Saulės aktyvumo, nuo planetų padėties. Dar senovės Babilone atsiradusi medicininė astrologija, galinti perspėti apie tam tikru gyvenimo periodu gresiančią ligą, pasaulyje išgyvena atgimimą. Šiuo metu mokslo jau įrodyta, kad planetų elektromagnetiniai laukai veikia ir žmogaus biolauką.

,,Planetų elektromagnetinių laukų jėgos, perveriančios kūdikį gimimo momentu, visam gyvenimui nustato savitą elektronų ir protonų išsidėstymą visuose organizmo atomuose“, – rašoma L. Nazarovos knygoje ,,Medicinskaja astrologija“.

Medicininės astrologijos tikslas – remiantis žmogaus gimimo horoskopi numatyti ligas, kuriomis susirgti yra didžiausia tikimybė.

  • mes galime nustatyti esamų ir būsimų ligų priežastis ir duoti jų profilaktikai praktinių patarimų.
  • mes galime nustatyti polinkį įvairiems susirgimams, pavojingus sveikatai periodus.
  • mes patarsime, kaip teisingai sudaryti natūralią sveikatos būklės pagerinimo programą, kaip pagerinti savo sveikatą ir užkirsti kelią ligoms.
  • mes galime nustatyti geriausią laiką operacijai atlikti.

Užsakyti paslaugą

Mes suteikiame žinias, kaip išvengti ligų ar sumažinti jų sunkumo laipsnį, bet visa tai priklauso nuo paties žmogaus – norės jis pats dvasiškai augti tobulėti ar ir toliau gyvens nieko nekeisdamas savo labui.

Būtina atsiminti, kad medicininė astrologija negydo – ji gali patarti, padėti, nukreipdama reikiama kryptimi. Astrologo patarimas – tik perspėjimas, kad reikia mylėti save ir saugoti savo silpnąsias organizmo vietas.

Paslauga ,,Medicininė astrologija“ yra mokama –65EUR.

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Skype – vilmaaa6, Viber, Facebook Massenger.

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Tikimės, mūsų pagalba Jums bus tikrai naudinga ir reikalinga!

Susisiekite su mumis –>