A K C I J A ! Iki 2018 m. 09. 28d. paslauga "Jis ir Ji" 28-34metų merginoms ir moterims - 75 Eur.

Apie mus

vilma

Kiekvienas, eidamas savo gyvenimo keliu, turime svajonių ir lūkesčių. Mes intuityviai pasirenkame tai, kas mums skirta iš aukščiau. Gimstame nei per anksti, nei per vėlai ir toje vietoje, kad galėtume įgyvendinti mums skirtus gyvenimo uždavinius, pasiektume užsibrėžtus tikslus. Džiaugiuosi, galėdama dalintis  savo džiaugsmais ir rūpesčiais, įspūdžiais ir patirtimi. Man pasisekė, jaučiuosi einanti teisingu keliu ir dirbanti mylimą darbą. Esu dėkinga už galimybę kurti ir dirbti dvasingų pažinčių tarnyboje „Meiles harmonija“ bei tokiu būdu realizuoti save.

 

Mano tikslas – padėti žmonėms sukurti darnius, harmoningus ir ilgalaikius santykius. Tam tikslui pasiekti aš pasitelkiu pozityviosios psichologijos, astrologijos, fenotipologijos (veidotyra) žinias, įsiklausau į savo intuiciją ir vidinę išmintį.

 

Savo gyvenimo tikslą suvokiau ne iš karto. Baigusi VGTU - išmokau loginio ir konstruktyvaus mąstymo. Katalikiškuose mokymuose atradau tikrąsias krikščioniškas gyvenimo vertybes. Gilesniam žmogaus išorės pažinimui studijavau Fenotipologiją (veidotyra) pas fenotipologą M. Lučiną (Estija). Astrologinių žinių sėmiausi pas pasaulyje garsius astrologus: klasikinės ir medicinės astrologijos - Oskaras Hofmanas (Olandija), šeimos ir partnerystės analizės - Anna Vergeles (Ukraina), taip pat N. G. Wolmer (astrologijos, astrominerologijos, ezoterikos žinios). Astrologijos žinias gilinau astrologės V. Liaugminienės astrologijos mokykloje "Uranija" ir K.N. Daragan (Ukraina). Indijoje turėjau galimybę mokytis ajurvedos pagrindų.

 

Ilgame mokslo ir pažinimo kelyje supratau, kokia svarbi žmogui yra meilė ir partnerystė, kaip svarbu mylėti save ir augti kartu poroje. Partnerystė tai puiki galimybė nuolat tobulėti, pamatyti save kito žmogaus akimis. Man šis tarpusavio santykių kūrimo ir savirealizacijos procesas visada buvo, yra ir bus labai svarbus ir įdomus. Jame jaučiu savo pašaukimą ir didžiausią naudą, kuria galiu dalintis su kitais. Padėti kurti tikrus meilės santykius yra didelė Dievo dovana ir atsakomybė.

 

Šeimos santykių subtilybių mokiausi pas ajurvedos gydytoją, vedų žinovą ir psichologą O. Torsunovą, filosofijos mokslų kandidatą ir unikalių asmeninio augimo metodikų autorių O. Gadeckį. O taip pat sėmiausi žinių pas tarptautinio lygio psichologę - psichoterapeutę, šeimos, vaikų, geštalto terapijos, ugdomojo vadovavimo ir NLP specialistę Marina Targakova. Į žmogaus pažinimo meno paslaptis gilinausi ir pasaulinės taikos ambasadorės Jasmuheen mokymuose. Kvėpavimo galios naudojimo praktikų mokiausiu pas vieną iš sąmoningo kvėpavimo pionierių pasaulyje, dvasinio kvėpavimo judėjimo lyderių, bei kvėpavimo terapijos išradėjų D.Briule.

 

Mano veikla susilaukė dėmesio ir iš žurnalistų pusės. Interviu apie vyro ir moters santykius, meilę ir partnerystę buvo rašyti žurnaluose: ”Ji”, „Netradicinė medicina”, „Geras žurnalas”, ”Būrėja”, ”Savaitė”, ”Moters savaitgalis”. Taip pat publikuoju straipsnius apie meilę ir partnerystę www.delfi.lt  ir www.lrytas.lt. Apie tarpusavio santykius buvo kalbėta" LRT laidoje “Kasdienybės kultūra”, Laisvojoje bangoje, laidoje „Verslo ritmu”, BTV laidoje "Be recepto", TV3 laidoje „Ką manai?“, BTV laidoje „Yra kaip yra“.

 

Kasdien stengiuosi įžiebti džiaugsmą žmonių akyse, o širdyse meilę ir norą kurti darnius ir harmoningus santykius, apjungiant du žmones ilgalaikei sąjungai. Vedu seminarus, skleisdama žinias apie meilę ir partnerystę, dviejų žmonių tarpusavio santykius ne tik Lietuvoje, bet ir Airijoje, Anglijoje, Italijoje. Todėl esu čia, todėl esu su Jumis, todėl darau tai, ką labiausiai myliu ir matau didžiulę prasmę gyvenime šioje atsakingoje veikloje.

 

Su meile,

Vilma