Meilė ir astrologija

šviesoje, kiti šios dienos visiškai nesureikšmina. Svarbiausia – kad atitiktų abiejų partnerių lūkesčiai. Sužinokite, ką jūsų horoskopas atskleidžia apie jus ir su kokiu partneriu galėtumėte sukurti tvirčiausią ryšį.

Pažinčių tarnybos „Meilės harmonija“ įkūrėja, astrologė

VILMA ŠIAUČIŪNIENĖ

Avinas (03 21–04 19)

Šio Zodiako ženklo atstovas pasitiki savimi, yra drąsus, tad gali ir pirmas užmegzti ryšį su antrąja puse. Tai valingas ir drąsus, iššūkių nebijantis, atsakomybę prisiimantis žmogus. Tačiau kurdamas romantinius santykius gali būti ir tikras išsišokėlis, nepaisantis jokių ribų.

Ką dovanoti? Aktyviam šio ženklo atstovui puikiai tiks kvietimas į renginį. Drąsiai galite dovanoti ir su kovos menais susijusias pramogas bei daiktus, kad ir žvilgantį kardą. Avinas tikrai žinos, ką su juo daryti. Tinkamai įvertins ir raudonos spalvos interjero detales – žvakę, puodelį, stalo padėkliukus.

Jautis (04 20–05 20)

Šio Zodiako ženklo atstovas yra labai prieraišus. Jautį išvesti iš kantrybės yra sunku, tačiau kam tai pavyksta, geruoju nesibaigia. Jautis vertina grožį, eleganciją, estetiką, tad Meilės dieną irgi mėgsta sutikti pakiliai.

Ką dovanoti? Jaučiui tiks praktiškos dovanos. Kadangi jis mėgsta grožį, dovanokite įspūdingus ir stilingus daiktus, aksesuarus, kosmetikos priemones. Patiks ir kelionės, kad ir savaitgalinės.

Dvyniai (05 21–06 20)

Šiam ženklui bendravimo reikia kaip oro. Mėgsta būti išklausytas ir išgirstas. Jei šeimoje stinga komunikacijos, pradeda dusti arba susiranda tokį darbą, kuriame galėtų daug bendrauti ir pasireikšti. Jei ir ten neturi galimybės paplepėti su bendraminčiais, ieško laisvalaikio užsiėmimų, kur renkasi žmonės, su kuriais galėtų komunikuoti. Visgi per ilgą liežuvį kartais prisikuria bėdų.

Ką dovanoti? Dvyniams tiks visos dovanos, susijusios su oro stichija. Viena geriausių būtų skrydis oro balionu, sužavės ir šaudymas iš lanko bei kitos pramogos gryname ore.

Vėžys (06 21–07 22)

Jam svarbūs romantiški santykiai ir jauki aplinka, tad Šv. Valentino dienos neįsivaizduoja be šventinės vakarienės, gėlių ir žvakių. Tai visiškai šeimos žmogus, kuriam antroji pusė labai svarbi. Mėgsta su partneriu leisti daug laiko, labai myli šeimą. Kita vertus, pernelyg išgyvena dėl santykių ir viską ima į galvą.

Ką dovanoti? Vėžiukui tiks praktiškos dovanos, susijusios su namų jaukumu ir šiluma. Daili žvakidė, bičių vaško kvapioji žvakė, lininė staltiesė tikrai pradžiugins namuose daug laiko praleidžiantį šio ženklo atstovą. Pradžiuginsite ir pakvietę drauge pasilepinti vandens procedūromis.

Liūtas (07 23–08 22)

Ugnies stichijos ženklui svarbiausia tikėti ir pasitikėti savimi, o poroje – neprarasti orumo. Visgi nuo orumo iki puikybės – tik vienas žingsnis. O puikybė gali sugriauti net gražiausius santykius.

Ką dovanoti? Didingasis Liūtas įvertins prabangias bei išskirtines dovanas, pavyzdžiui, dizainerio kurtą aksesuarą ar drabužį. Jam taip pat patiks kvietimas į teatrą, spektaklį, koncertą. Idealu, jei vyks premjera.

Mergelė (08 23–09 22)

Šeimoje ji yra darbšti, stropi, gali suvaldyti daugybę dalykų. Kuo daugiau pareigų turės, tuo daugiau ir padarys. Tik Mergelė gali pernelyg susitelkti į smulkmenas ir negebėti matyti esmės, bendros situacijos.

Ką dovanoti? Mergelei gali būti ne tiek svarbi pati dovana, kiek jos įpakavimas, įteikimas. Į smulkmeniškumą linkęs šio ženklo atstovas mėgsta išradingas dovanas. Neprašausite pro šalį, jei Mergelės iš anksto pasiklauskite, apie ką ji svajoja.

Svarstyklės (09 23–10 22)

Diplomatiškos ir tolerantiškos. Tai grožio kūrėjos. Harmonijos siekia ir aplinkoje, ir bendraudami su antrąja puse. Svarstyklės nemėgsta pyktis, nepakenčia barnių, todėl stengiasi išvengti destruktyvios aplinkos, o jei į tokią patenka, darys viską, kad neigiamų emocijų nebūtų. Puoselėdamos santykius daugiausia pasiekia diplomatijos būdu. Tik Svarstyklėms svarbu pernelyg ilgai nesvarstyti, greičiau priimti sprendimus.

Ką dovanoti? Šio Zodiako ženklo atstovą pradžiugins lauko pramogos ir sportas: kartingai, dviračių sportas, šiaurietiškasis ėjimas. Galima dovanoti ir su šiomis sporto šakomis susijusį inventorių. Beje, Svarstyklės nuolat svarsto ir tiksliai nežino, ko nori. Vieną dieną joms gali patikti vienos dovanos, kitą – kitos, tad nesuklysite iš anksto pasiklausę, kas labiausiai pradžiugintų.

Skorpionas (10 23–11 21)

Tai vienas seksualiausių Zodiako ženklų. Meilės žaidimai – jo stichija. Skorpionas taip pat mėgsta paslaptis, svarbių dalykų gali ilgą laiką nepasakyti net pačiam artimiausiam žmogui, taigi silpniausios vietos ir yra uždarumas bei užsisklendimas.

Ką dovanoti? Skorpionui patiks dovana, turinti gilią prasme, ar koks nors magiškas ritualas. Galima dovanoti psichologines, filosofines knygas. Tiks ir intymios dovanos, galite pakviesti į masažą dviem.

Šaulys (11 22–12 21)

Poroje dažiausiai yra įkvepiantis ir mąstantis pozityviai. Visada bus atviras, antrajai pusei gali išrėžti ir ne itin patrauklią tiesą. Greitai užsidega, bet emocijos greitai ir atslūgsta. Mėgsta organizuoti įvairias šventes, išvykas, prisikviesti svečių. Tik jam svarbu netapti avantiūristu.

Ką dovanoti? Šaulį pradžiugins kelionės, vakarėliai, smagios pramogos. Galite pakviesti į savaitgalio kelionę ar nupirkti kuponą į šaudyklą. Tikrai liks patenkintas.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Šie žmonės – tvirti kaip uola, stiprūs finansiškai, o savo stiprybe stengiasi palaikyti ir šalia esančius. Kurdami santykius jie santūrūs ir šalti. Neretai stokoja empatijos, dėl to iš partnerio gali sulaukti priekaištų. Tai vienas ženklų, kuris Šv. Valentino dienos gali ir visiškai nešvęsti.

Ką dovanoti? Ožiaragis bus dėkingas, gavęs praktišką dovaną. Ji turėtų būti gerai apgalvota, brangi ir vertinga. Tiks ir įdomią istoriją turintis antikvarinis daiktas, kurį šio ženklo atstovas galėtų palikti ateinančioms kartoms.

Vandenis (01 20–02 18)

Įkvepiantis ir uždegantis, dažniausiai – optimistas. Palaikydamas santykius – tolerantiškas, logiškas ir artistiškas. Meilės dienos proga gali sugalvoti ką nors įdomaus ir intriguojančio. Ne visada nuspėjamas, temperamentingas. Kartais, ypač draugystės pradžioje, gali būti drovus. Ilgiau pabendravus – maištingas, kuriam nieko svarbiau nėra už laisvę. Nemėgsta būti supančiotas.

Ką dovanoti? Kūrybingam šio Zodiako ženklo atstovui patiks dovanos, susijusios su mokslu, išradimais. Kadangi domisi mokslo naujovėmis, galima dovanoti ir su technika susijusius daiktus. Pradžiuginsite jį, jei pakviesite į lenktynes ar pasivažinėti neįprastomis transporto priemonėmis.

Žuvys (02 19–03 20)

Vienas jausmingiausių Zodiako ženklų. Poroje Žuvys – užjaučiančios, empatiškos, pasiaukojančios, gailestingos. Kuriant santykius koją gali pakišti pernelyg didelis emocingumas, melancholiškumas, nepraktiškumas. Dažnai jaučiasi nesuprastos ir neišgirstos, todėl Žuvis reikia apgaubti begaline meile ir dėmesiu, negailėti romantiškų žodžių.

Ką dovanoti? Žuvų atstovą pamaloninsite kūrybiškomis ir meniškomis dovanomis. Jos dievina muziką ir koncertus, tad bilietas į klasikinės muzikos koncertą labai sujaudins. Žinoma, vandens stichijos ženklas liks dėkingas ir gavęs kuponą, kviečiantį pasilepinti SPA procedūromis.

Geriausiai sutariančios poros

Darnius ir ilgalaikius santykius gali sukurti tiek tos pačios stichijos, tiek ir priešingų stichijų ženklai. Oro stichijos ženklai (Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis) gerai sutars su ugnies ženklais (Avinu, Šauliu ir Liūtu), o žemės (Mergelė, Jautis ir Ožiaragis) – su vandens stichijos atstovais (Vėžys, Skorpionas ir Žuvys). Visgi būna, kad sutaria ir ugnis su žeme arba oras su vandeniu.

Avinas ir Dvyniai. Ši pora bus labai veikli ir kūrybinga. Jiems niekada nepristigs fantazijos, ką smagaus abiem galima nuveikti. Sėdėti vakarais prie televizoriaus – ne jų būdui. Kone kiekvieną dieną gali prisigalvoti įdomių veiklų. Sprendimus priima žaibiškai. Ši pora dievina aktyvų ir nuotykių kupiną gyvenimą. Jie retai kada gali pasakyti, kad gyvenimas eina pro šalį.

Dvyniai ir Šaulys. Jie akimirksniu vienas kitą pamilsta ir santykiai gali tęstis labai ilgai. Abu mėgsta keliauti, vienas kitą įkvepia įdomiomis veiklomis. Rutinos jų gyvenime beveik nebūna. O jei įvyksta skyrybos, abu geba išsiskirti pagarbiai.

Jautis ir Vėžys. Ši pora turi potencialą tapti viena geriausiai derančių zodiako porų. Šių ženklų atstovai panašūs savo vertybėmis, abu yra romantiški ir ištikimi, dažniausiai mėgsta vienas kitą lepinti prisilietimais, gardžiu maistu, begaliniu dėmesiu. Jiems tinka leisti laiką gamtoje, prie vandens.

Žuvys ir Žuvys. Susitikę vienas kitą, du panašūs, labai emocingi ženklai, jaučiasi tarsi atradę sielos dvynį. Meilė tarp jų dažniausiai įsižiebia iš pirmo žvilgsnio. Milžiniška trauka iš pradžių net gali šiek tiek išgąsdinti emocingąsias Žuvis. Visgi net suvokus, kad pavyko sutikti idealų partnerį, abiem reikėtų savęs paklausti, ar norisi ilgalaikių santykių, nes neretai būna, kad asmenybė nori, bet siela bijo.

Žuvys ir Jautis. Puikiai tarpusavyje sutariantys ženklai. Žuvys – tikros svajoklės, o Jautis – realistas, todėl puikiai papildo vienas kitą. Abu vertina atpalaiduojantį gyvenimo būdą ir supranta vienas kito poreikius. Gali sukurti laimingus ir ilgalaikius santykius. Tarp šių ženklų skyrybų būna mažiausiai.

Šaulys ir Avinas. Iškart bendrą kalbą randantys partneriai, kurie sėkmingai papildo ir geba vienas kitą prajuokinti. Mėgsta džiuginti, abu į gyvenimą žvelgia optimistiškai. Tokia pora džiaugiasi plačiu draugų ratu, noriai užmezga naujas pažintis su skirtingais žmonėmis. Mielai drauge planuoja naujas veiklas, yra dideli įkvėpėjai. Šių horoskopo ženklų vaikai šeimoje jaučiasi labai saugiai, nes visada sulaukia patarimų, yra palaikomi ir išklausomi.

Liūtas ir Šaulys. Puikiai sutarianti, itin veikli pora, mažai laiko leidžianti namuose. Priima vienas kito savybes, tad pagarbos tarp abiejų tikrai nestigs. Laiką mieliau leidžia veikdami, nei kalbėdami. Laisvalaikį mėgsta aktyvų.

Šaulys ir Žuvys. Juos jungia geras tarpusavio emocinis ryšys. Abiejų ženklų atstovai nuoširdžiai vienas kitam išreiškia jausmus, gerbia vienas kitą, yra empatiški ir supratingi, stengiasi patenkinti vienas kito poreikius. Tik kartais emocijos būna tokios stiprios, kad gali ir pakenkti santykiams. Tad abu turėtų išmokti greitai nusiraminti.

Svarstyklės ir Šaulys. Tokia pora labiausiai mėgsta laisvalaikį leisti tarp draugų. Kartu išbando daug naujų dalykų, užsiima aktyvia veikla. Vienas į kito gyvenimą įneša daug pozityvumo. Tik dėl emocinio ryšio trūkumo Svarstyklės kartais gali jausti vienišumą. Tokiais atvejais joms geriausia atsigręžti į save.

Skorpionas ir Ožiaragis. Šiems ženklams santykius kurti geriausia tada, kai jau yra subrendę ir nemažai gyvenime patyrę. Skorpionai linkę įsipareigoti brandesnio amžiaus. Nors jų poreikiai kartais atrodo dideli, Ožiaragiai dažniausiai gali juos įgyvendinti. Gebėjimas įsiklausyti vienam į kitą jiems suteikia galimybę gyventi ilgai ir stabiliai.

Jautis ir Ožiaragis. Žemiški ženklai, kurių puikiai sutampa poreikiai ir interesai. Abu mėgsta kokybišką gyvenimą, yra ambicingi. Gali tapti stipria pora, tik kartais jų sąjungoje gali pristigti romantikos.

Liūtas ir Svarstyklės. Abiejų ženklų atstovai mėgsta būti dėmesio centre. Įdomiausia, kad jiems pavyksta vienam su kitu nekonkuruoti, vienam kito nekritikuoti ir leisti spindėti. Liūtas mėgsta pasirodyti prieš kitus, o Svarstyklės, tai matydamos, diplomatiškai nutyli ir leidžia partneriui žibėti visomis ryškiausiomis spalvomis. Gyventi po vienu stogu jiems gera ir linksma.

Vėžys ir Skorpionas. Tai kone idealiai deranti pora. Šių ženklų atstovai tobulai supranta ir papildo vienas kitą. Abu yra seksualūs, nori tvirtų ir ilgalaikių santykių, tokius jiems puikiai ir pavyksta sukurti. Į priekį juos veda panašūs gyvenimo tikslai, kurių drauge sėkmingai ir siekia.

Žuvys ir Vėžys. Nuostabiai sutaria vienas su kitu, tačiau yra tokie panašūs, kad realiame gyvenime kartais gali būti kiek sunku spręsti svarbius reikalus, ypač jeigu abu dideli melancholikai. Bet jei vienas iš jų praktiškesnis, jiems bus labai gera būti kartu ir drauge kurti savo svajonių pasaulį.

Parašykite komentarą