Kodėl žmogus gyvendamas poroje patiria kas 7 metus santykių krizę?

Per visą gyvenimą žmogus pereina 12 Zodiako ženklų etapų. Jie susideda iš 7 metų. Kodėl būtent iš 7? Dėl to, jog būtent kas 7 metus žmogaus gyvenime įvyksta ryškūs pasikeitimai. Kas jiems būdinga? Su kokiomis problemomis susiduriama vienu ar kitu laikotarpiu?
Vienas iš sunkesnių etapų šeimoje – nuo 25–26 žmogaus gyvenimo metų. Neretai užvaldo noras viską mesti, pradėti gyventi iš naujo. Todėl itin svarbu priimti teisingą sprendimą. Šiuo gyvenimo laikotarpiu taip pat svarbu palaikyti dvasinį ryšį su tėvais, giminėmis, vyresniąja karta. Tik iš jų galima sulaukti palaikymo. Be to, patariama susilaukti vaikų, nes tada jie paveldi geriausias tėvų savybes.
Sekantis ciklas tarp 28-35 žmogaus gyvenimo metų daugelis pradeda norėti atsinaujinimo, permainų, analizuojamas nugyventas gyvenimas. Vyksta didelė jausmų kaita. Todėl nieko keisto, kad įvyksta daug skyrybų, prieš mezgant rimtas pažintis svarbu porų suderinamumas – partnerio ir savęs pažinimas )
Be šių dviejų ciklų yra dar 10, kurie skirtingai įtakoja santykius. Daugiau teorinės medžiagos apie santykių ciklus galima rasti straipsnyje: https://www.meilesharmonija.lt/astrologiniai-zmogaus-etapai-keiciasi-kas-7-metus/
O kaip tai atsiskleidžia kasdieniniame gyvenime, galite pamatyti žemiau esančiame video: