Nesiseka santykiai? Pasitikrinkite, ar nedarote juos žalojančių klaidų

Puoselėti santykius šeimoje nelengva užduotis, kuri nuo seno dažniausiai atitenka moterims. Juk jos yra šeimos ir namų židinio kurstytojos. Visgi dailiosios lyties atstovės ne visada sėkmingai susidoroja su šiuo joms atitekusiu vaidmeniu. Kokias klaidas jos daro? Kas neretai griauna santykius?

Nuolatinis pamokslavimas. 

Tai greičiausiai kiekvieną išvestų iš kantrybės. Tačiau visada yra lengviau pastebėti krislą kito akyje nei rąstą savoje. Vertėtų pasistengti susilaikyti nuo išankstinių komentarų ir pirmiausia išklausyti partnerį.

Aukštas balso tembras. 

Pakeltas balsas, gynyba rėkiant, – neretai atstumia priešingos lyties atstovus.

Rūkymas. 

Tai tikrai neprideda moteriai aukštos savivertės ir orumo. Vyrams dažniausiai tokia dailiosios lyties atstovė atrodo atstumiančiai. Tačiau koketavimas, rūkant kartu su vyrais, moteriai gali išeiti ir į naudą.  

Kalbos apie svorį. 

Dalį savo žavesio moteris praranda ir nuolat kalbėdama apie dietas ar kalorijas. Vyrams tikrai nebūtina žinoti, kelis kilogramus priaugo moteris ir tai, kad dabar savaitę ar dvi ji valgys vien salotas. Tegu moteris tai daro, tačiau tikrai nereikia to viešinti ar juolab kartoti partneriui.

Humoro jausmo stoka. 

Juokas puikiai išsklaido ore tvyrančią įtampą ar pakelia nuotaiką po barnio. Be to, pritariantis, nuoširdus juokas išklausius stipriosios lyties atstovo anekdotą pakutens kiekvieno vyro širdį.

Per ryškus makiažas. 

Kosmetiką nuvalyti kur kas paprasčiau nei išmokti suprasti juokelius. Todėl pasidažiusi moteris visada turėtų atidžiai ir kritiškai įvertinti savo atvaizdą veidrodyje.

Vulgarumas gali atstumti net drąsiausią vyrą. Iššaukiančią išvaizdą kai kurios moterys vadina seksualumu. Grubumas, agresyvus kalbėjimo tonas, nevaržomas elgesys, o jei dar ir keiksmažodžiais prisotinta kalba, kurių neretai dailiosios lyties atstovė užvaldžius emocijoms net negirdi – visa tai tikrai nesuteiks papildomų balų bendraujant su vyrais.

Alkoholio padauginimas. 

Ant stalo šokanti, svirduliuojanti, nesivaldanti moteris neatrodo patraukliai.

Neprisižiūrėjimas. 

Riebaluoti plaukai, nedepiliuotos kojos, pažastys, rankos, intymios vietelės, liūlantis, suglebęs kūnas, apkramtyti nagai, pajuodusios panagės, nevalyti dantys, prastas burnos, kūno kvapas – tęsti šį, atstumiančių dalykų sąrašą galima dar ilgai. Kartais moterys, neskiriančios dėmesio savo kūnui, atstumia šalia, tyliai ir nebyliai esantį partnerį, kuris galbūt nedrįsta pasakyti, kad jo moteris turėtų susitvarkyti. Vyrai – puikūs psichologai. Jie gali iškart pastebėti, pavyzdžiui, ar moteris gerai ar blogai naktį miegojo, ar įtempta diena buvo. Vyrai tai stebi ir kantriai laukia kurį laiką. Stresinių laikotarpių pasitaiko visų moterų gyvenime, tačiau jie neturėtų užsitęsti apsileidimo sąskaita.

http://www.moteris.lt/psichologija/  2016-06-11