Pažinčių tarnyba padeda atrasti ne tik meilę, bet ir save

Dvasingų pažinčių tarnybos www.meilėsharmonija.lt įkūrėja ir vadovė Vilma Šiaučiūnienė visus vienišius pirmiau skatina atrasti pomėgius, kurie leidžia atrasti ir išreikšti save kaip asmenybę, o tik vėliau ieškoti meilės. Juk tik tada, kai esame įdomūs patys sau, galime tapti įdomiais ir kitiems. Pašnekovė įsitikinusi, kad astropsichologinė pagalba yra pirmasis žingsnis mylėti ir būti mylimiems.

Internetines pažintis siūlančių tinklalapių nemažai. Kuo jūsiškiai skiriasi nuo kitų?

Mums labai svarbus žmonių privatumo saugojimas. Mūsų pažinčių tinklalapiuose privaloma registracija, kad informacija apie žmogų ir jo nuotraukos nebūtų prieinamos bet kam. Be to, visi besiregistruojantieji turi patvirtinti savo statusą. Ne paslaptis, kad kituose tinklalapiuose trumpalaikių pažinčių ieško žmonės, turintys partnerius. Mes to netoleruojame ir prašome visų aiškiai deklaruoti, ar jie išsiskyrę, ar ne. Kai kurie dingsta kaip į vandenį jau tada, kai reikia pasirašyti sutartį, įpareigojančią sumokėti baudą už pateiktus melagingus faktus. Džiaugiuosi, kad tokių per penkerius metelius pasitaikė tik vienas. Svarbus išskirtinumas ir tai, kad visi besikreipiantieji į www.meilesharmonija.lt gauna astropsichologinę analizę raštu ir žodžiu. O atsirandus rimtam partneriui, žiūrime jų astropsichloginį suderinamumą.

Kaip astrologija padeda žmonėms susipažinti, gal net atrasti savo gyvenimo žmogų?

Astrologija apie kiekvieną žmogų pateikia išsamią informaciją: kokios priežastys lėmė, kad jis išsiskyrė ar niekada nesutiko mylimo žmogaus; kuriuos bruožus reikėtų keisti, tobulinti savyje, kad atsirastų partneris, ir pan. Pastebiu, kad daug ieškančiųjų meilės iš tiesų jos bijo. Žmonės nori mylėti, bet nedrįsta įžengti į rimtus santykius, dovanoti save kitam. Mano darbas – ne tik padaryti astrologinę analizę, bet ir pakylėti žmones, įkvėpti jiems pasitikėjimo savimi. Viena didžiausių asmeninių žmonių problemų ta, kad 30-mečiai ar 50-mečiai neturi jokių pomėgių. Vieni taip ir neatrado, kiti per kasdienius šeimyninius rūpesčius spėjo mėgstamą veiklą pamiršti. Šie žmonės net sau nebeįdomūs. Tad kaip jie bus įdomūs kitiems? Skatinu visus pirmiau pažiūrėti į save, o tik po to vertinti kitus. Visa tai susitikimo metu aptariame. Astropsichologija leidžia kiekvienam žmogui parinkti tai, kas jam labiausiai tiktų, kas leistų atsiskleisti, atrasti save. Vienam tai gali būti plaukimas kitam rankdarbiai, maisto gamyba, keramika, gėlės ir t. t.

Ar viena didžiausių porų klaidų – irgi užmiršti pomėgiai?

Gyvendami drauge, žmonės pamiršta ne tik vienas kitą, bet dar ir save. Kiekvienas šeimoje turėtų turėti galimybę puoselėti savo pomėgius ir be pavydo leisti partneriui turėti savųjų. Juk vyrams reikia pasisemti vyriškos energijos, būnant tarp vyrų, o moterims – moteriškos, būnant tarp moterų. Tuomet jie šeimoje savo energija gali keistis, ir santykiai klostosi puikiai. Verta žinoti, kad kiekvienas astrologinis ženklas turi sričių, kur gali geriausiai pailsėti, atgauti energijos. Pavyzdžiui, oro ženklo žmonės jėgas ir energiją atgauna per sportą, susijusį su oru. Jiems palanku slidinėti, važinėti motociklu ar užsiimti šiaurietišku ėjimu. Žemės ženklo žmonėms palanku rinktis kiek pasyvesnį pomėgį: tapybą, rankdarbius ar maisto gamybą, ir t. t.

 

Kokios dar priežastys lemia tiek daug skyrybų?

Kai kurie žmonės išsiskiria vien todėl, kad priėmė netinkamą sprendimą dėl darbo. Kaip tai susiję? Jie nerealizuoja savęs darbe, kartais dirba tiesiog iš įpročio ir tampa nelaimingi. Taip jau gyvenime būna – kai žmogus ilgai daro ką nors ne taip, eina prieš savo prigimtį, polinkius, Dievulis pradeda kišti į ratus pagalius. Kitaip sakant, įvyksta nelaimės: skyrybos, ligos ar automobilio avarija… Štai tuomet jie nori nenori turi permąstyti savo gyvenimą ir veiklą, keisti save. Astropsichologija šiuo atveju labai padeda atsakyti į rūpimus klausimus, suvokti, kuria kryptimi reikia eiti. Sulaukiu nemažai laiškų, kur žmonės džiaugiasi atradę draugų per pomėgius. Jie sako, kad su senesniais draugais jau nebegali taip pasikalbėti, kaip su bendraminčiais. Dvasingų pažinčių tarnyba nebūtinai padeda surasti didžiąją gyvenimo meilę, bet ne ką mažiau svarbu surasti gerų draugų.

 

Vis daugiau jaunų žmonių, kurie dar apskritai nėra turėję ilgalaikių santykių, šeimos, nors jos labai trokšta…

Gali būti, kad šiems žmonėms nesiseka asmeninis gyvenimas dėl kitos medalio pusės – per didelio pasinėrimo į darbą. Vieni darbe savęs nerealizuoja, o kiti tampa darboholikais. Ir viena, ir kita užkerta kelią darniems romantiškiems santykiams. Dar blogiau, kai į darbą pasineriama po išsiskyrimo su partneriu (nors nebuvo susituokta). Didelis nusivylimas ir ilgos darbo valandos užveria visas galimybes…

Tačiau yra tokių žmonių, kuriems vėlyva partnerystė nulemta iš aukščiau. Tam tikri zodiako ženklai, planetų išsidėstymas rodo, kad jiems meilė ateis vėliau. Kartą į pažinčių tarnybą kreipėsi 38-erių moteris. Ji pasakojo, kad labai nori sutikti artimą žmogų, bet kad ir kaip stengiasi, vis tiek nepasiseka. Astropsichologinė analizė parodė, kad sutikti gyvenimo draugą ji galės tik po keturiasdešimties.

 

Ar būna taip, kad žmonės puikiai sutaria, bet astrologiškai visiškai nedera?

Jei žmonės sutaria, jiems lengva kartu gyventi, negali būti, kad astrologiškai jie visiškai nederėtų. Galbūt jie turi vieną suderinamumą iš trijų, bet jis tikrai yra. Būna situacijų, kai vos pažvelgus, akivaizdu, kad šie du žmonės niekada negalės būti kartu, nors šiuo metu jie jaučia didelį potraukį vienas kitam. Metus ar dvejus jų aistra liepsnos, bet iš įvairių planetų išsidėstymo matyti, kad po to prasidės barniai, užgauliojimas, gal net fizinis smurtas.

 

O ar nenutinka taip, kad astrologiškai žmonės puikiai dera, bet susitikę realybėje vienas kitam nepatinka?

Dažniau būna taip, kad astrologiškai dera, bet, tarkime, moteris pamato vyro nuotrauką, ir jai nepatinka jo išvaizda, arba atvirkščiai. Vien dėl išorinių bruožų atsisako su tuo žmogumi bendrauti. Mano manymu, tai didelė klaida. Partnerio ūgis, sudėjimas, plaukų ar akių spalva visiškai nesusiję su laime ir santarve šeimoje. Pasitaiko net tokių moterų, kurios žino, koks turėtų būti partnerio batų dydis… Visiems, ieškantiems tobulos išvaizdos partnerio, patarčiau kritiškai įvertinti ir save. Jei norite būti iš tiesų laimingi, ieškokite artimo sielai, o ne akims žmogaus. Be abejo, išorė pirmam įspūdžiui vis tiek lieka svarbi. Tačiau gyvename ne su kito didele nosimi ar ausimis, o su konkrečiu žmogumi.

Kartą buvo toks vaikinas-mamytės sūnelis. Pasiūlėme jam susipažinti su keturiomis astrologiškai puikiai derančiomis merginomis. Visos jos atsisakė toliau su vyruku bendrauti. Labai panašiai aprašė jį laiškuose. Astrologiškai buvo akivaizdu, kad jam reikia ieškoti ne dar vienos mamos, o žmonos. Visos tos merginos galėjo tapti geromis partnerėmis-žmonomis. Tačiau vaikinas pirmiau turėjo suvokti, ko jis nori ir nebijoti pritraukti kitokios partnerės nei mama. Taigi nors astrologiškai vyras būtų derėjęs su kuria nors iš merginų, dėl jo vidinių savybių jokia draugystė neužsimezgė.

Linkėčiau visiems priimti meilę visa širdimi ir puoselėti ją su atsidavimu. Tai padės išsilaisvinti iš nuoskaudų ir atleisti. Šis etapas partnerystėje labai svarbus. Jis leidžia iš naujo patikėti meile ir jos galia.

 

Žurnalas „Būrėja“ 2013 m. liepa