Mūsų klientų istorijos

Dėkoju Jūsų pažinčių tarnybai „Meiles harmonijai“, padejusiai mūsų porai susipažinti ir šiemet liepos mėnesį atšokti vestuves. Dėkojame nuoširdžiai Vilmai už Jūsų tikrai profesionalią pagalbą vyro ir moters santykių srityje. Esame dekingi už Jūsų neikainuojamą pagalbą rūpestį, Jūsų žmogišką šilumą ir nuoširdumą.
Tiesiog tik dabar matomai atejo laikas, prabėgus beveik trims metams, padėkoti pažinčių tarnybai “ Meilės harmonijai “ ir jos Vadovei Gerb.Vilmai Šiaučiūnienei pagaliau pavykus po ilgų ieškojimų ir nesėkmingų bandymų sukurti darnią ir laimingą šeima ir susilaukti jau antosios atžalos…. Dėkojame Jums už nuoširdžius begalinės kantrybės bei pasaukojimo reikalaujančius pokalbius ir kartu mes su žmona norime atsiprašyti už buvusį mūsų skepticizmą tarpusavio santykiuos už kartais buką užsispyrimą, nenorą matyti tiesiog tas kas akivaizdu, bet protu dar nesuvokiama… Džiaugiasi mūsų šeima, jog atvėrė duris dar viena Jūsų vadovaujama pažinčių tarnyba … ir linkime Jums visokiariopos sekmės, padedant suvokti savo esmines klaidas partnerystėje ir sėkmingai žmonėms susipažinti….
Jūsų išmintis, patarimai padėjo geriau suprasti man mano žmoną… Mes vėl esame kartu ir mūsų dukrytė turi abu tėvus. Nuoširdus Jums ačiū!
Mes laimingi pagaliau abu sukūrę santuoką naujai. Dėkojeme, Vilma Jums, už geranoriškumą ir profesionalią pagalbą žmonių tarpusavio santykių srityje. Dideles sekmės Jums ir Jūsų pagalbinikams organizuojant susipažinimo renginius, seminarus ir vestuvių šventes.
Mano draugė susirado gyvenimo palydovą Jūsų pažinčių tarnyboje. Ji laiminga skraidanti padangėse, jau vakar abu priėme santuokos sakramentą… Aš esu skeptiškai nusiteikusi apie pažinčių tarnybas, bet šį kartą dar iki dabar negaliu patikėti, beje jie paatviravo tik vestuvių dieną ir daug pasakojo apie Jūsų konsultacijų meną padėti žmonėm pažinti save.
Anksčiau skeptiškai vertinau galimybę rasti meilę pažinčių svetainėse, šiandien Rasa su Tadu savo vienišus pažįstamus ir draugus skatina sekti jų pavyzdžiu ir antrosios pusės ieškoti būtent ne internetinėse pažinčių portaluose. Kodėl? Nes čia knibždėte knibžda santuokoje esančių vyrų (moterys būkite budrios) ir santykių be įsipareigojimų ieškančių atstovų. Pavargome nuo nuolatinių ir jau varginančių susirašinėjimų, kalbinimo susitikti kavos puodeliui… Buvome abu nusivylę tiek varginančia paieška tiek sutiktais parneriais,-ėmis. ,,Tiesą sakant, netikėjimas gimė abiejų širdyse. Tačiau kažkas vakarėlyje įteikė kitokių pažinčių portalo – dvasingų pažinčių kontaktus. Perskaičiau išsamiai ir detaliai paaškinta, pamaniau kodėl po šitiek nesėkmių nesusisiekus… Telefoninis pokalbis buvo malonus ir džiugiai nuteikiantys… Ir štai mes po pusmečio jau esame kartu. Tikiu ir visus padrąsinu, kad tik čia kai atliekami kvalifikuoti poros suderinamumai ne tik pagal gimimo datą, bet ir pagal fenotipologiją – tikrai įmanoma. Tik nereikia nusiminti ir prarasti vilties“, – tikina Rasa ir Tadas.
Dažnai jaučiuosi esanti zombis, užsivertusi rutinos lavina: namai – darbas – kasdieniniai rūpesčiai – miegas. Laiko sau beveik nelieka, o ir ta „aš“ esu kažkas ta, kuri turi suspėti, atlikti, sumokėti, paklusti arba liepti. Bet kartą aš sustojau šitam beprotiškam ritme ir pagalvojau, kas aš esu šiandien, kaip yra ir kaip turėtų būti, ką turiu ir ko man trūksta… Ne į visus klausimus lengva atsakyti, juk pažinti save yra labai sunku, o tik pažindama save, galiu duoti kitiems, o tada ir gauti pati. Bet kokia aš esu iš tiesų? Į šiuos klausimus man padėjo atsakyti Vilma. Bendraudama su ja sužinojau naujo apie save, taip pat išgirdau tą tylų vidinį balselį, kuris man tyliai kuždėjo, o dabar buvo pasakyta garsiai ir drąsiai kito žmogaus lūpomis. Vilma įkvėpė veikti, siekti, ieškoti ir, svarbiausia, tikėti. Juk dvasinė ramybė ir vertybės yra pačios svarbiausios šiame gyvenime. Ačiū „Meilės harmonijai“.
Pasakysiu nuoširdžiai apsilankymas „Meiles harmonija“ pakeitė mano gyvenimą… Šį saitą man pakuždėjo draugai ir likau nustebęs perskaitęs jo turinį, radau daug atsakymų į savo klausimus ir labai apsidžiaugiau pamatęs naują skyrelį dvasingos pažintys ir nieko nelaukęs pasidomėjau, kaip sakoma gyvenime reikia daryti… Juk niekada nežinosi kas ir kokios malonios permainos tavęs laukia, tai manęs laukė džiugios ir malonios permainos, nes Jūsų dėka sutikau, susipažinau ir pamilau nuostabią merginą. Noriu pasakyti Jums ir Jūsų kolektyvui didelį Ačiū už Jūsų gražų ir nelengvą darbą palinkėti Jums ir visam kolektyvui naujų gražių ir šviesių permainų, tegu pildosi Jūsų svajones…
Dekojame Jums už išsaugotą mūsų šeimą ir Jūsų pasiaukojimą darbe. Būkite laiminga Gerb.Vilma, aciū Jums, kad likimas leido pažinti save, o kartu ir savo vyrą naujai….