Veidotyra verslui

Jei norite, kad Jūsų kompanija būtų augimo ir plėtros kelyje, komandoje dirbtų tik tos srities kompetentingi darbuotojai – ši paslauga būtent Jums! Jūsų pageidavimu, galime dalyvauti personalo atrankos pokalbiuose.

KOKIA NAUDA?

Darbuotojų ar būsimų partnerių veiduose galima pamatyti valingumą, iniciatyvumą, sugebėjimą apginti savo ir kompanijos interesus. Pastebime, ar žmogus praktiškas ir sumanus, ar turi komercinę gyslelę, kiek linkęs abejoti, svarstyti. Ar priima tinkamus sprendimus derybų metu čia ir daba? Veidas parodo apsukrumą, įtarumą, valdingumą, polinkį būti dominuojančiu arba atvirkščiai pernelyg nuolankiu. Ar žmogus yra darbštus, o gal jį vargina delsimas ir darbų atidėliojimas. Gal žmogus tik puikus idėjų generatorius, tačiau trūksta vidinės jėgos ir galios idėjas paversti realybe.

Dauguma kompanijų savininkų darbuotojus renkasi pagal darbo patirtį ir CV aprašymus, tačiau taip darydami Jie daro didelę klaidą. Mūsų veidotyros specialistai pasižiūrėję į Jūsų siūlomus darbuotojus gali atsakyti į daug Jums rūpimų klausimų, pvz.: ar jie rimai nusiteikę dirbti Jūsų kompanijoje ar tai tik tarpinė stotelė? O gal darbuotojams rūpi tik tai Jūsų mokama alga?

Paslaugos kainos:

1 darbuotojo atranka – 45 EUR40 EUR.  Iki spalio 18d.!
2 darbuotojų atranka – 85 EUR.  75 EUR. Iki spalio 18d.!

Verslo partnerio atranka tik pagal veidotyrą – 90EUR.  75 EUR. Iki spalio  18d.!

Verslo partnerio atranka pagal veidotyrą + konsultacija pagal gimimo datą – 105 EUR. 

Įmonės ir organizacijoms organizuojami seminarai „Kaip atpažinti kokia asmenybė yra šalia mūsų“

Paslaugos kaina – sutartinė, susisiekti +37061538414

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas 

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Skype – vilmaaa6, Viber, Whatsapp, Messenger, Zoom.

Pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Susisiekite su mumis –>