Veidotyra verslui

 
Visi kompanijų savininkai darbuotojus renkasi pagal darbo patirtį ir CV aprašymus, tačiau taip darydami Jie daro didelę klaidą. Mūsų veidotyros specialistai pasižiūrėję į Jūsų siūlomus darbuotojus gali pasakyti į daug Jums rūpimų klausimų, pvz.: ar jie rimai nusiteikę dirbti Jūsų kompanijoje ar tai tik tarpinė stotelė? O gal darbuotojams rūpi tik tai Jūsų mokama alga?

Kokia nauda?

Darbuotojų ar būsimų partnerių veiduose galima pamatyti valingumą, iniciatyvumą, sugebėjimą apginti savo ir kompanijos interesus. Pastebime, ar žmogus praktiškas ir sumanus, ar turi komercinę gyslelę, kiek linkęs abejoti, svarstyti. Ar priima tinkamus sprendimus derybų metu čia ir daba? Veidas parodo apsukrumą, įtarumą, valdingumą, polinkį būti dominuojančiu arba atvirkščiai pernelyg nuolankiu. Ar žmogus yra darbštus, o gal jį vargina delsimas ir darbų atidėliojimas. Gal žmogus tik puikus idėjų generatorius, tačiau trūksta vidinės jėgos ir galios idėjas paversti realybe.

Užsakyti paslaugą

Jei norite, kad Jūsų kompanija būtų augimo ir plėtros kelyje, komandoje dirbtų tik tos srities kompetentingi darbuotojai. Jums tiesiog būtina pasinaudoti šia paslauga.

Paslauga ,,Veidotyra verslui“ yra mokama:

1 darbuotojo atranka – 35EUR /30min/
2 darbuotojų atranka – 60EUR 
Nuo 3 ir daugiau pagal atskirą susitarimą.

Jūsų pageidavimu, galime dalyvauti personalo atrankos pokalbiuose.

Verslo partnerio atranka – tik pagal veidotyrą – 75EUR /1 val/

Verslo partnerio atranka – pagal veidotyrą + konsultacija pgl. gimimo datą= 100 EUR. 

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas 

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Skype – vilmaaa6, Viber, Facebook Massenger.

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Tikimės, mūsų pagalba Jums bus tikrai naudinga ir reikalinga!

Susisiekite su mumis –>