Asmeninė veidotyra

 

Veidotyros mokslas leidžia ganėtinai tiksliai nustatyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus. Žinant juos galima apibūdinti, kaip ši charakterio kombinacija pasireikš santykiuose, stresinėje situacijoje, darbe ir kitose situacijose. Kaip atspėti, kas stovi prieš mane – draugas ar priešas? Doras, atviras, nuoširdus žmogus ar linkęs manipuliuoti ir meluoti? Kaip nesuklysti, renkantis vadovą ar verslo partnerį, gyvenimo draugą ar tiesiog draugus?

Veidas išduoda žmogaus intelekto potencialą, pasakyti, ar tas žmogus yra ištikimas, ar sąžiningas. Veidas kalba tiek apie gerąsias, tiek apie blogąsias savybes – gali daug pasakyti apie seksualumą, nervų sistemos tvirtumą, nervingumo ribą. Galima pamatyti valingumą, iniciatyvumą, sugebėjimą ginti savo interesus, polinkį į žygdarbius. Pastebime ar žmogus praktiškas ir sumanus, ar turi komercinę gyslelę, o gal – yra taupus ar išlaidus. Kiek žmogus atviras ir nuoširdus, kiek linkęs slėpti savo tikruosius jausmus. Veidas parodo apsukrumą, įtarumą, valdingumą, polinkį būti dominuojančiu arba, atvirkščiai pernelyg nuolankiu.

Užsakyti paslaugą

Veidotyros pagalba padėsime žmogui geriau suprasti save ir mūsų aplinkoje esančius žmones!

Paslaugos ,,Asmeninė veidotyra“ arba ,,Poros veidotyra“ yra mokama –

  • 30EUR /30min/
  • 45EUR /45 min/
  • 80EUR /1val/ – Poros veidotyra

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas  

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Skype – vilmaaa6, Viber, Facebook Massenger.

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Tikimės, mūsų pagalba Jums bus tikrai naudinga ir reikalinga!

Susisiekite su mumis –>