Asmeninė veidotyra

Veidotyros pagalba padėsime žmogui geriau pažinti savo teigiamas ir neigiamas charakterio savybes bei priimti save! 

Veidotyros mokslas leidžia ganėtinai tiksliai nustatyti pagrindinius žmogaus charakterio parametrus. Žinant juos galima apibūdinti, kaip ši charakterio kombinacija pasireikš santykiuose, stresinėje situacijoje, darbe ir kitose situacijose. Kaip atspėti, kas stovi prieš mane – draugas ar priešas? Doras, atviras, nuoširdus žmogus ar linkęs manipuliuoti ir meluoti? Kaip nesuklysti, renkantis vadovą ar verslo partnerį, gyvenimo draugą ar tiesiog draugus?

Veidas išduoda žmogaus intelekto potencialą, gali pasakyti, ar tas žmogus yra ištikimas, ar sąžiningas. Veidas kalba tiek apie gerąsias, tiek apie blogąsias savybes – gali daug pasakyti apie seksualumą, nervų sistemos tvirtumą, nervingumo ribą. Galima pamatyti valingumą, iniciatyvumą, sugebėjimą ginti savo interesus, polinkį į žygdarbius. Pastebime ar žmogus praktiškas ir sumanus, ar turi komercinę gyslelę, o gal – yra taupus ar išlaidus. Kiek žmogus atviras ir nuoširdus, kiek linkęs slėpti savo tikruosius jausmus. Veidas parodo apsukrumą, įtarumą, valdingumą, polinkį būti dominuojančiu arba, atvirkščiai pernelyg nuolankiu.

Paslaugos kainos:

  • Vienam asmeniui – 65 EUR  55 EUR. Iki lapkričio 18d.!
  • Poros suderinamumas pagal veidotyrą – 105 EUR 95 EUR. Iki lapkričio 18d.;
  • Vilma Šiaučiūnienė suteikia veidotyros konsultacijas: dalyvauja vestuvėse, įvairiuose įmonių renginiuose. Kaina – sutartinė.;
     

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas  

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Skype – vilmaaa6, Viber, Whatsapp, Messenger, Zoom.

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija” suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Susisiekite su mumis –>