Pažinčių tarnybos“Meilės harmonijos“ įkūrėjos Vilmos Šiaučiūnienės iniciatyva jau 12 metų gimsta naujos  sėkmingos poros. Kiekvienam žmogui yra svarbu savęs pažinimas.Jei žmogus dar nepažįsta savęs, jam gali būti sudėtinga pažinti šalia esantį žmogų, tuomet kils ginčai, nesusipratimai, nenoras bendrauti ir bėgti nuo susidariusios situacijos.  Poros psichologas,  kiekvienos konsultacijos metu padeda  įveikti iškylančias  santykių problemas, nurodo  jų sprendimo būdus, remiantis gimimo data ir psichologija. Konsultacijos metu   padedame lengviau esančias problemas suvokti ir suprasti bei priimti dviems žmonėms tinkamus sprendimus.

Vilma Šiaučiūnienė – porų psichologas,  sėkmingai sukūrė,  patikrintą, per ilgametę  darbo patirtį,  veiksmingą metodą,  naujiems ir ilgalaikiams santykiems sukurti.

Mūsų siekis – padėti poroms ir šeimoms kurti darnius ir harmoningus santykius su savimi ir kitais!

Gyvenime patiriame skaudžias pamokas draugystėje, tarpusavio santykiuose, šeimoje. Artimieji, draugai yra nuolatiniame skubėjimo maratone, paskendę savo rūpesčiuose. Kartais reikia, kad šeimos santykių psichologas Tave išklausytų, padėtų suprasti ir suvokti susiklosčiusią situaciją. Ateik ir mes padėsime Tau!

 

Užsakyti paslaugą

 

Šeimos psichologo konsultuoja:

  • Asmeninė psichologo konsultacija (50min.) – 60 EUR. 50 EUR.  Iki  liepos  18d.!
  • Poros, šeimos psichologo konsultacija (120min.) DVIEMS – 100 EUR.- 90 EUR.  Iki  liepos  18d.!
  • Jūsų pageidavimu konsultuojame ir nuotoliniu būdu: telefonu, Skype, Viber,  Messenger, Zoom.

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Susisiekite su mumis –>

Apsilankymas pas jus padėjo…

Apsilankymas pas jus padėjo atsitiesti po išsiskyrimo. Dabar žinau, ką galėsiu savyje pakeisti.

Marius

AČIŪ Jums, kad esate paprasta ir tyros širdies!

Tikėjimas iš tiesų mus moko, kad svarbu yra ne tai, kas sekasi žmonių akyse, bet tai kas teisu yra Dievo akyse! Nes žmonių palankumas praeina, sukaupti pinigai baigiasi, o tai kas padaryta tiesoje išlieka… Pasaulis, kuriame gyvename nėra nieko veltui!
AČIŪ Jums, kad esate paprasta ir tyros širdies!

Daiva A.

Esu dėkinga ir laiminga suradusi save

Po susitikimo pradėjau jausti stabilią žemę po kojomis. Viskas dėliojasi į savo vietas. Jau atpažinau save kur esu tikroji Jolanta. Tikiuosi po jūsų skirtų namų darbų dar viskas pajudės į priekį didesniu greičiu. Esu dėkinga ir laiminga suradusi save, Miela Vilma.

Jolanta Ž.