Jis ir Ji (susipažinimo paslauga)

 

Nusibodo vienatvė? Tu atėjai būtent čia! 

Pasinaudok profesionalų atrankos komanda ir susipažink GYVAI!

Kodėl verta tapti mūsų pažinčių klubo nariu?

 • Mūsų klientai tik oficialiai išsiskyrę, – usios, nevedę, netekėjusios, našliai, – ės;
 • Turime 9 metų veiklos patirtį;
 • 2 kartus sumažėja skyrybų tikimybė;
 • Pagal veidotyrą, astrologiją ir anketoje pateiktą informaciją surandame Jums tinkantį gyvenimo partnerį, – ę;
 • Sutaupomas Jūsų laikas susirašinėjimams ir pasimatymams;
 • Garantuojame konfidencialumą.

Kas sudaro paslaugą „Jis ir Ji“? 

 • Anketos ir nuotraukų talpinimas konfidencialioje duomenų bazėje NERIBOTAM LAIKUI;
 • ASMENINĖ KONSULTACIJA.  Buvusių santykių priežasčių ir pasekmių analizė (1 val.)
 • Tik „Meilės harmonijos“ nariams  suteikiama galimybė dalyvauti VISUOSE susipažinimo renginiuose. 

Užsakyti paslaugą

Kaip visa tai vyksta?

          MOTERIMS  

 • Svetainėje atlikus registraciją ir pradinį apokėjimą (45 EUR) jums persiunčiama anketa. 
 • Gavę jūsų užpildytą anketą organizuojame konsultaciją su Vilma Šiaučiūniene (gyvas susitikimas arba pokalbis internetu).
 • Jūs gaunate kvietimus/ pasiūlymus dalyvauti bendruose susipažinimo renginiuose, seminaruose, webinaruose, susipažinimo kelionėse ir kt.

          KAINA – 95 EUR.

          VYRAMS:

 • Informacija, išvardinta viršuje moterims + papildomai organizuojami individualūs susipažinimo renginiai.

          KAINA – 120 EUR.

Susipažinimo renginių akimirkos

TAPKITE „MEILĖS HARMONIJOS“ NARIU JAU DABAR!

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Susisiekite su mumis –>

Ačiū Jums labai…

Seniai buvau girdėjusi, kad egzistuoja tokia svetainė, bet sužinojau apie ją tik pamačiusi laidą per televiziją. Nieko nelaukus, sekančią dieną parašiau Jiems laiškelį, taip pat greitai gavau atsakymą. Susitikime jaučiausi labai jaukiai-geriau nei pas psichologą 🙂 Kolkas dedu labai daug vilčių, nes jau įsitikinau, kad čia dirba tikrai kompetetingi žmonės. O ir viltis jau yra tikrai nemažai 🙂 Ačiū Jums labai.

Simona
2017-05-06

Ačiū, kad Jūs esate, Sėkmės Jums…

Malonu žinoti, kad ne tik Tau vienam rūpi, kad tu vienišas…..
Nežinau kaip kitiems, bet man atrodo, kad tai ką Jūs darote galima palyginti su didžiuliu „glėbiu“ neaprėpiamos šilumos, kuris įdedamas į kiekvieno žmogaus širdį. Juk čia kreipiasi tik tie žmonės, kuriems truputi „šalta“… ar ne taip?
Didelis Ačiū Vilma Jums ir Jūsų kolektyvui… tikiuosi, kad dar labai daug sušildysite vienišų širdžių 🙂 Ačiū, kad Jūs esate, Sėkmės Jums… 🙂

Su pagarba, Vidas

Kiekvienas nori gyvenimą nugyventi su gimininga siela, savo širdies antrąja dalele, žmogumi, su kuriuo norėtųsi pasidalinti slaptomis mintimis, siekti ir įgyvendinti bendrus tikslus. Ar šiais laikais tai įmanoma? Į pastarąjį klausimą gauti teigiamą atsakymą man suteikė vilties keli keisti sutapimai, kurių rezultate aš pravėriau Dvasingų pažinčių tarnybos duris.

Pirmasis – netikėtai eidama keliu pamačiau ant žemės gulintį dailų sidabrinį žiedelį su mažyte žybsinčia fianito akele. Pro šalį skubėjo daugybę žmonių, tačiau gulinčio daikto niekas nepastebėjo. Pakėliau, užsidėjau ant piršto – kaip tik. Po kelių dienų netikėtai sesuo atsiuntė laišką su atsitiktinai po ranka jai pakliuvusiu ir iškart nukopijuotu straipsniu, kuriame – besišypsanti moteris tikina, kad yra galimybe dvasingoms sieloms susitikti.. „Na pabandyk, gal pasiseks…“ Taip susipažinau su Dvasingų pažinčių klubo vadove Vilma Šiaučiūniene, kuri, pažėrusi daug įdomios bei intriguojančios informacijos, padėjo patikėti teigiamų sutapimų sėkminga baigtimi. Ačiū jai. O tikėjimas, kaip žinia, – stebuklų visraktis…

Lolita
2017-07-16

Pirmieji žingsneliai jau žengti….

Pagrindinis kriterijus pasirenkant Dvasingų pazinčių tarnybą, buvo „žmogiškasis faktorius“, t.y. žmonės susipažįsta per tarpininką, jau pabendravusį su abiem pusėm, ir susidariusį pirminį įspūdį. Tikrai nesivadovauju vien kitų nuomone, nesiskundžiu ir bendravimo patirties ar nuojautos stoka, bet man tai labai svarbu. Gal dėl to, kad taip susipažįsta žmonės, jau turintys panašią vertybių sistemą? O gal dėl to, kad taip sumažėja situacijų, kai nežinai, kaip subtiliau pasakyti „ne“ ar pamatyti nusivylimą pašnekovo akyse?
Visi norime šilumos, dėmesio. Norime kalbėtis ir būti išgirsti. Norime jautrumo, kartais užuojautos, kartais lengvo stumtelėjimo pirmyn.Kartais taktiškai išsakytos pastabos, kartais tiesiog tylos akimirkos apsikabinus. Norime dalintis džiaugsmu ir būname laimingi, kai kažkas perima dalelę liūdesio ar skausmo. Vartotojiškas požiūris, ar ne taip? O štai atsakyti tuo pačiu dažnas ir nesugebame. Trūksta noro, kantrybės, meilės, jautrumo, geranoriškumo, dar kažko…Gal paprasčiau būtų pasakyti: trūksta dvasingumo? Tiesiog yra dalykų, apie kuriuos nesinori kalbėti, kad jų nesumenkintume, nesugadintume žodžių lavina kažko trapaus ar, neduok Dieve, nepasirodytume viską išmanančiais vertintojais.
Po mudviejų susitikimo buvo ką pergalvoti. Ką keisti savo elgesy, gyvenime. Ką galiu atlikti greičiau, o kam reikia nemažų pastangų ir laiko… Žiūrint į akis tai daryti buvo daug lengviau. Negano to, norėjau, kad susidarytumėte kuo tikslesnį įspūdį. Ne geresnį, o būtent tikslesnį.
Pirmieji žingsneliai jau žengti….

Vitalija
2018-05-20

Tegul skleidžiasi Sąmonės žiedai kuo plačiau!

Kaip ir didžioji dauguma žmoniu gyvenančių čia žemėje aš taip pat esu apsiribojęs visokiausiais proto ribojimais, įsitikinimais kurie trukdė man jausti ir sekti neklystančia širdimi, nors ir žinau kad meilė yra visur ir partnerę galiu rasti bet kurioj netikėčiausioj vietoj tereiktų tik atsiduoti Dvasios vedimui, bet neleidau sau tuo patikėti pilnumoje todėl mano pasirinkimų ratas smarkiai susiaurėjo tokiu būdu iškarto atkrito didelė dalis pasirinkimų tokių kaip barai klubai ir netgi kitos harmoningesnės vietos. Bandžiau naudotis internetiniais pažinčių portalais ir ieškojau partnerės kuri domėtųsi dvasingumu, bet pasirodė tokių merginų rasti itin sunku tuose portaluose, bent jau man asmeniškai su išsikerojusia mano proto cenzūra, todėl nusprendžiau pasinaudoti idealiausiu variantu man, tai yra MeilesHarmonija.lt teikenčiomis paslaugomis, esu labai dėkingas Vilmai Šiaučiunienei už tai, kad sukūrė galimybę ir padeda susipažinti žmonėms orientuotiems į dvasinius ieškojimus. Užsiregistravus ir susitikus Vilma, akivaizdžiau pamačiau tikslesnį savo apsiribojimų atspindį. O nuoširdumas ir profesionalumas įkvėpė man drąsos ir pasitikėjimo kurio man trūko. Mes peržvelgėm mano astrologinę gimimo situaciją išsiaiškinom trukdžius bei kliūtis kurios buvo įspaustos gimimo momentu, tokiu būdu praplėtus sąmonę ir aiškiau pamačius situaciją galiu kitaip vertinti savo padėtį, po konsultacijos atsipalaidavo ir nukrito žymi dalis mano proto ribojimų, todėl pradėjau orientuotis labiau į širdi ir jausmą kas yra būtina žiangent sėkmingos partnerystės keliu, manau toks susitikimas yra labai reikalingas, gelbstintis ir todėl tiesiog būtinas. Susitikimo metu gauti patarimai yra puikūs įrankiai tvarkytis netik partnerystės srityje, bet ir iš viso keisti pasaulėžiūrą bei daugiau plačiau plėsti visą pasaulėvoką, gautus patarimus labai branginu ir vertinu, naudoju ir naudosiu juos kasdien. Esu begalo dėkingas už tą susitikimą ir darbą kurį su nuoširdžiu atsidavimu ir Dvasios įkvėpimu daro Meilės Harmonija Vadovė. Visiems ieškantiems linkiu daugybės suvokimų, harmoningų permainų ir nepraeinančio atradimų džiaugsmo!

Tegul skleidžiasi Sąmonės žiedai kuo plačiau!

Povilas M.

Susitikimas buvo labai vertingas…

Atėjau, nes norėčiau surasti sau artimos sielos partnerį. Kai tau jau virš 30, vis sunkiau susipažinti, nes artimųjų draugų rate visi jau susikūrė šeimas, o kai kas jau ir antrą kartą. Po klubus nevaikštau, darbe irgi nieko nėra tinkamų vyrų. O nuotykiai vienai nakčiai manęs nedomina. Pirmą žingsnį link naujų jausmų jau padariau, ateidama į jūsų tarnybą. Man patinka, kad „Meilės harmonijoje“ vyksta susitikimas per tarpininką, ir išanalizuojamos mano sąsaja su pačiais artimiausiais žmonėmis ir atveriamos pagrindinės suderinamumo savybės. Susitikimas buvo labai vertingas, nes sužinojai daug naujos informacijos ir įsitikinau, kad astrologija ištikrųjų gali pasakyti daug asmeninių dalyku apie mane. Savipažinimo analize, astropsichologinė informacija meilės ir partnerystės tema, ieškant naujos kokybės gyvenime yra reikalinga, kad kiekvienas galėtų daugiau suprasti apie save, ir pakoreguoti savo neigiamas savybes.

Natalija K.
2017-07-09

Mano draugė susirado gyvenimo palydovą…

Mano draugė susirado gyvenimo palydovą Jūsų pažinčių tarnyboje. Ji laiminga skraidanti padangėse, jau vakar abu priėme santuokos sakramentą… Aš esu skeptiškai nusiteikusi apie pažinčių tarnybas, bet šį kartą dar iki dabar negaliu patikėti, beje jie paatviravo tik vestuvių dieną ir daug pasakojo apie Jūsų konsultacijų meną padėti žmonėm pažinti save.

2017-o6-15

Esu dėkinga p.Vilmai už Meilės Harmoniją

Esu dėkinga p.Vilmai už Meilės Harmoniją. Mano nuomone, čia puikiai suderintas privatumas, geranoriškumas, kokybė, skaidrumas bei subtili kritika. Be daugelio gražių dalykų buvo išsakyti ir tokie pastebėjimai apie mane, mano charakterio bei gyvensenos bruožai, kuriuos pati sau bandžiau ignoruoti. Galėčiau tai įvardinti kaip gerą vėsų dušą ar sveiką akistatą su tiesa, prieš kurią vis užsimerkdavau.
Nesitikėjau, kad „namų darbams“ atlikti prireiks tiek daug psichologinio nusiteikimo bei pastangų. Bet viena žinau, kad tai po truputį veikia.

Kristina M.
2018-02-20

Apie „Meilės Harmoniją“ išgirdau senokai

Apie „Meilės Harmoniją“ išgirdau senokai, gal prieš metus. Dėl viso pikto susiradau agentūrą internete ir išsisaugojau nuorodą naršyklėje. Taip ir kabojo ji ten ilgai ir nuobodžiai, o aš buvau užsiėmusi kitais reikalais, visiškai pamiršusi savo asmeninę laimę. Nutrūkus vienai, atrodytų daug žadančiai pažinčiai, be to tiksint laikui vienatvėje, apsisprendžiau – kreipiausi į „Meilės harmoniją“. Žinojau, kad jie dirba kitaip negu kitos pažinčių tarnybos… Esu tikra, kad tiesiog dalinimas telefonų pažinčių tarnyboje, nepadės surasti gyvenimo partnerio.

Neilgai trukus, jaukioje aplinkoje įvyko susitikimas su agentūros vadove Vilma. Čia apie save sužinojau tai, ko nesitikėjau, arba nenorėjau sau pripažinti. Manau teisinga, kad žmogui, ieškančiam antrosios pusės, yra atveriamos jo neigiamos ir teigiamos savybės, paraginama taisyti savo klaidas, tą aš ir planuoju daryti. Gal ne viską iškart, bet žingsnelis po žingsnelio, žingsnis po žingsnio… O laikui bėgant sulauksiu ir to – savo vienintelio.

Sigita
2018-03-02

Noriu, Jums Vilma, labai nuoširdžiai padėkoti

Noriu, Jums Vilma, labai nuoširdžiai padėkoti už skirtą laiką, man labai patiko su Jumis bendrauti, esate tikros moters paveikslas! Labai daug galvojau apie mūsų susitikimą, dėkojau Dievui, kad jis mano gyvenimo kelyje suteikia galimybę sutikti tokius nuostabius žmones!

Turėjau daug laiko, kurį galėjau skirti pamąstymui, kad dar geriau įsiklausyčiau į savo širdies balsą, iškilo klausimas, o kam gimiau? Kokios mano savybės ar gabumai yra dovana pasauliui?… Supratau, kad gimiau parodyti kitiems kaip svarbu būti dėkingiems! Mano dovana padėti kitiems žmonėms atrasti tai, kas juose geriausia ir stiprinti jų pasitikėjimą… Išmokti parodyti, kad užuojauta net ir dėl smulkmenų gali pakeisti kitų žmonių gyvenimus! Gimiau organizuoti ir vadovauti, kad ir kur eičiau visur neščiau džiaugsmą ir juoką… Padedu kitiems išsakyti save ir dalintis nepakartojamomis dovanomis! Širdies ypatybė, kad turime pasidalinti su kitais ir yra esmė gyvenime, tai dėl ko šypsomės ir kas uždega mūsų širdis!!! Svarbiausia turėti tyrą ir jautrią širdį, išlikti žmogumi!

„Tad visa, ko norite, kad jums darytų žmonės, ir jūs patys jiems darykite; nes tai yra Įstatymas ir Pranašai…“ (evang.pagal Matą 7,7-12)…

Daiva A.
2014-03-16

O ir vilties jau yra…

Seniai buvau girdėjusi, kad egzistuoja tokia svetainė, bet sužinojau apie ją tik pamačiusi laidą per televiziją. Nieko nelaukus, sekančią dieną parašiau Jiems laiškelį, taip pat greitai gavau atsakymą. Susitikime jaučiausi labai jaukiai – geriau nei pas psichologą 🙂 Kol kas į „Meiles harmonija“ dedu labai daug vilčių, nes jau įsitikinau, kad čia dirba tikrai kompetetingi žmonės. O ir vilties jau yra tikrai nemažai 🙂 Ačiū Jums labai.

Mėta V.
2018-10-17

Linkiu Jums ištvermės….

Tik norėjau Jums pasakyti, kad esu labai įkvėpta Jūsų darbo ir paslaugų, kurias teikiate pasauliui. Tai skatina mane norėti atrasti savo talentus, kuriais galėčiau pasidalinti su kitais, žinau, kad tam tikra prasme tai yra mano sielos gijimas ir aš esu pasiruošusi jį priimti bet kokia forma. Linkiu Jums ištvermės, kantrybės ir Dievo palaimos Jūsų tikrai nelengvame darbe.

Katia
2018-08-23

Jūs tiesiog spinduliuojate nuoširdumu ir šiluma….

Pokalbis su Jumis Vilma padarė fantastišką poveikį. Kai tik jaučiu, kad nyru į blogas mintis, tuoj pat save sučiumpu ir pradedu galvoti apie gerus, o ne blogus dalykus, pritaikyti jūsų duotus patarimus. Jūs tiesiog spinduliuojate nuoširdumu ir šiluma, todėl sugebate nesunkiai dalį jo „įskiepyt“. Ačiū jums!

Lina
2018-03-07

Dėkojame įvykusiam stebuklui!

Po kosnsultacijos žvarbų vakarą nusprendžiau namo grįžti taksi. Jau važiuojant taksi buvau pilna apmąstymų, ką gi turėsiu pirmiausiai keisti savyje. Aiškiai žinojau, kad Vilma man tarsi į dešimtuką pataikė dėl manojo vangumo ir tingumo, dėl ilgo laukimo ir abejojimo, begalinio atidėliojimo kurti naujus santykius… Man nuoširdžiai buvo gėda tai ką ji išvardino maniau, kad ji pažįsta kąžką iš mano artimo rato žmonių… Buvau tikra, jog nebegaliu stovėti 10 metų vietoje ir laukti… Tačiau mano apmąstymus nutraukė vairuotojo kalusimas: ar galime paiimti pakeleivį, kuris važiuoja į Jūsų gyvenamą namą? Aišku, net neabejodama sutikau… Įsėdo komunikabilus vyriškis visi juokėmės, jis kiek žvilgterėdavo į mane… Išlipus paaiškėjo, jog vienišas ir taip gyvendami tik skirtingose laiptinėse, tačiau viename name 7 metus negalėjome susitikti ir net vienas kito nepažinojome…
Vilmut, minėjai, jog reikia tiesiog leisti būti tuo kuo esi… Tada važiuodama taksi leidau būti savimi, būti moterimi, būti geidžiama ir mylima…

Tatjana
2015.01.06

Lina

Pokalbis su Jumis Vilma padarė fantastišką poveikį. Kai tik jaučiu, kad nyru į blogas mintis, tuoj pat save sučiumpu ir pradedu galvoti apie gerus, o ne blogus dalykus, pritaikyti jūsų duotus patarimus. Jūs tiesiog spinduliuojate nuoširdumu ir šiluma, todėl sugebate nesunkiai dalį jo „įskiepyt“. Ačiū jums!

Lina
2018-03-07