Asmeninis poros suderinamumas

 
Asmeninis poros suderinamumas – paslauga skirta poroms, šeimoms, verslo partneriams, draugams, artimiesiems (vadovas ir darbuotojas; motina ir dukra).

Asmeninis poros suderinamumas leidžia plačiai apžvelgti Jūsų ir partnerio asmenines savybes, ateities perspektyvas, galimybes drauge siekiant bendrų gyvenimo tikslų, padės toleruoti, suprasti bei harmonizuoti santykius. Kokias dorybes bei vertybes galima būtų ugdyti dirbant, bendraujant ar gyvenant kartu? Iš kur kyla santykiuose įtampa, kaip vengti konfliktų ir stiprinti tarpusavio ryšius?

Taip pat sužinosite, ar būdami drauge neribosite vienas kito, leisite skleistis kūrybiškumui, galėsite iš tiesų džiaugtis ir iš visos širdies mėgautis gyvenimu dviese.

Mes ne tik pateiksime asmeninio poros suderinamumo informaciją apie Jus, bet ir siūlysime alternatyvius sprendimų būdus, kaip keisti situaciją Jums palankia kryptimi.

Užsakyti paslaugą

Būtina informacija – Jūsų ir partnerio gimimo data, laikas ir vieta.

Asmeninis poros suderinamumas komentuojamas žodžiu susitikimo metu. Pokalbio eigoje aptarsime Jums iškylančius klausimus, giliau išanalizuosime vieną ar kitą Jus dominančią situaciją.

Paslauga yra mokama – 65EUR.

Apmokėjimas: https://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu – Skype – vilmaaa6, Viber, Facebook Massenger.

Informaciją siųsti el.paštu: info@meilesharmonija.lt

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

Tikimės, mūsų pagalba Jums bus tikrai naudinga ir reikalinga!

Susisiekite su mumis –>

Gavau tiek daug ir vertingos informacijos….

Rašau tik norėdama dar kartą, Jums, padėkoti už neįkainuojamą Jūsų dosnumą žiniomis….Gavau tiek daug ir vertingos informacijos, tarpusavio santykių srityje, dėl fizinės sveikatos, kur save padėti, kai apima nuo ieškojimų beviltiškumo jausmas, nes jauti širdimi:“ne tas“,“ne tas“ …
Nuoširdžiai su pagarba, Jurgita

Jurgita J.
2016-08-17

REKOMENDUOJAME, tikrai nenusivilsite…

Sunku buvo pasirinkti šeimos santykių specialistą, kai supratome, kad man su vyru reikia padėti. Klausinėjome draugų ką gali parekomenduoti, gal kas pas ką buvo. Tik dvi draugų šeimos buvo išvis buvę pas psichologus. Įdomiausia, kad pas tą pačią specialistę – p. Vilmą Šiaučiūnienę. Tai ir mes nuėjome ir likome sužavėti jos paprasto bendravimo, sakymo tiesiai į akis, kaip ji mato situaciją ir nuoširdaus noro padėti. Atrodė, kad jai musu santuoka rūpi labiau nei mums patiems 🙂 REKOMENDUOJAME, tikrai nenusivilsite…

Pažintys, pasimatymas
Mes
2018-08-19