Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Moteriška pavasarinė kelionė po Vilniaus rajono dvarus

balandžio 6 @ 10:00 - 19:30

24EUR

Kviečiame moteris į įsimintiną, moterišką ir įkvepiančią kelionę po Vilniaus rajono dvarus su “Meilės harmonija!“

Kelionės metu kviečiame:
– UŽMEGZTI NAUJAS PAŽINTIS su kelionės dalyviais;
– PASIMĖGAUTI GAMTOS ir DVARŲ GROŽIU;
– SUŽINOTI dvarų istoriją IR PAMATYTI didingus vaizdus;
– PUIKIAI PRALEISTI ŠEŠTADIENIO DIENĄ.

PAŽINTINĘ KELIONĘ sudaro:
– kelionė patogiu mikroautobusu.
– keliausime kartu, su pazinčių tarnybos „Meilės Harmonijos“ vadove Vilma Šiaučiūnienė, kuri dalinsis ilgamete patirtimi, kaip sekmingai susipažinti ir likti poroje:
– Skanūs pietūs;

Kelionėje aplankysime:
1. VAGNERIŲ RŪMUS. Tai svarbiausias Šalčininkų kultūros paveldo objektas. Vagnerių rūmai ypač suklestėjo tarpukariu, kai jį pradėjo valdyti Vitoldo sūnus Karolis. Vagnerių ūkis tuometiniame Vilniaus krašte laikytas pavyzdiniu. Į Vagnerių ūkį buvo vežamos užsieniečių delegacijos.

2. JAŠIŪNŲ DVARO SODYBĄ. Jašiūnai buvo svarbus praėjusio amžiaus kultūros centras – čia gyveno ir lankėsi daug žymių to meto žmonių. Balinskiai rūpinosi ir pramonės plėtra, todėl XIX a. Jašiūnuose pradėtas medienos perdirbimas – veikė lentpjūvės, terpentino fabrikas, vėliau pastatyta kalvė ir vario liejykla.

3. SKRALIŠKIŲ (LIUCIONIŲ) ŠVENTOJI UOLĄ. Skališkių uola dėl iš jos lašančio požeminio vandens vadinama Verkiančia ola. Skališkių (Liucionių) uola buvusi piligrimystės vieta, pro kurią eidavo kelias link Vilniaus Aušros vartų. XIX a. virš uolos stovėjusi koplyčia ar didelis kryžius. Jau ne pirmą šimtmetį žmonės tiki, kad Skališkių oloje varvantis vanduo ir šalia esantis šaltinis turi stebuklingą galią – gydo sergančias akis.

KAINA: tik 24 Eur

Į kelionės kainą neįskaičiuota: mokamų objektų lankymas (apie 7 Eur/asm.)

SVARBU: kviečiame registruotis iš karto, nes vietų kiekis ribotas. Registracija vykdoma susisiekus el.paštu info@meilesharmonija.lt arba telefonu +370 615 38414 . Po rezervacijos atsiųsime informaciją apmokėjimui. Rezervacija garantuojama tik atlikus apmokėjimą (www.meilesharmonija.lt/apmokejimas).

Informacija

Data:
balandžio 6
Laikas:
10:00 - 19:30
Kaina:
24EUR
Renginys kategorija:

Organizatorius

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės Harmonija“
Telefonas:
+370 615 38414
El. paštas:
Interneto svetainė:
www.meilesharmonija.lt

Vieta

Šalčininkai
Šalčininkai, Lietuva + Google žemėlapis