A K C I J A ! Iki 2018 m. 09. 28d. paslauga "Jis ir Ji" 28-34metų merginoms ir moterims - 75 Eur.

Pažink save

 

Jei aš priimsiu tave tokį, koks tu esi, tau nebus geriau;

tačiau jei laikysiu tave tuo, kuo tu gali tapti, aš tau padėsiu tapti tokiu
Goethe

 

 

 

 

 

Atėjęs pažinti save sužinosi, kokie Tavo gyvenimo misija, tikslai bei uždaviniai. Tavo sielos ir asmenybės evoliucija. Meilė, santykiai, šeima. Sveikata, darbas bei laisvalaikis. Karjera, šlovė ir pripažinimas visuomenėje. Sužinosi apie esamus ir dar neatskleistus gabumus bei slaptus vidinius troškimus. Tai leis atrasti paslėptus talentus ir suvokti silpnąsias bei stipriąsias charakterio savybes bei savirealizaciją gyvenime.

 

Nepasitiki savo jėgomis ir jauti baimę imtis kažko naujo, ko labai nori sielos gelmėse, bet asmenybė abejoja ir bijo, kad nepasiseks...?

Ateik ir pažink save!

Nerimauji ir jauti baimę dėl ateities? Tave persekioja saugumo ir stabilumo stoka, kad ateityje nesugebėsi susitvarkyti... kad paliks... kad neturėsi iš ko gyventi... Ateik ir pažink save!
Jauti vienatvę, iki šiol nepavyksta susirasti antrosios pusės ir tikrų draugų...? Ateik ir pažink save!
Dirbi nemėgstamą darbą ir nežinai ką norėtum veikti gyvenime? Darbe jautiesi neįvertintas, nesuprastas, mažėja alga ir norėtum tą pakeisti... Tačiau tavęs nepaleidžia mintis, kaip reikės gyventi toliau...?
Ateik ir pažink save!

Dažni konfliktai su savo antrąja puse, šeimoje, tarpusavio santykiuose, jautiesi nesuprastas, neįvertintas ir nemylimas...?
Ateik ir pažink save!

 

Būtina informacija - Jūsų gimimo data, laikas ir vieta.

Paslaugos trukmė: 1 val.

 


 

Atsiliepimai

 

Labai džiaugiuosi, kad atėjau į konsultaciją "Pažink save". Vis dėlto naudinga į savo situaciją pažiūrėti "iš šono" ir kalbėti dar nepažįstant savęs: Viską žinau, suprantu, suvokiu... Po konsultacijos nebeliko kaltinimų, savigraužos, savęs palikimo momentų. Ačiū Jums, p. Vilma.

Rimantė 2018-04-30

 


 

Paslauga yra mokama - 75EUR. 

 

 

Apmokėjimas: http://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

 

 

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu - Skype - vilmaaa6, Viber, Facebook Massenger.

  

Registracija: el. p. info@meilesharmonija.lt arba skambinkite tel. +37061538414.

 

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija" suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!