A K C I J A ! Iki 2018 m. 09. 28d. paslauga "Jis ir Ji" 28-34metų merginoms ir moterims - 75 Eur.

Medicininė astrologija


Kodėl vieną dieną greitoji pagalba pas ligonius mieste skuba 20 kartų, o kitą - jau 60 kartų? Kodėl tą pačią mėnesio dieną daugumai pykina ir skauda galvą, trinka širdies ritmas ar akimirksniu pakyla kraujospūdis?


Paaiškinimas, kad tai atsitiktinumas ar kad visi pamiršo laiku išgerti tabletę, - mūsų jau nebetenkina. Prisimename, kad esame žmonės, priklausomos nuo visų kosminių ritmų, nuo Saulės aktyvumo, nuo planetų padėties. Dar senovės Babilone atsiradusi medicininė astrologija, galinti perspėti apie tam tikru gyvenimo periodu gresiančią ligą, pasaulyje išgyvena atgimimą. Šiuo metu mokslo jau įrodyta, kad planetų elektromagnetiniai laukai veikia ir žmogaus biolauką.


,,Planetų elektromagnetinių laukų jėgos, perveriančios kūdikį gimimo momentu, visam gyvenimui nustato savitą elektronų ir protonų išsidėstymą visuose organizmo atomuose", - rašoma L. Nazarovos knygoje ,,Medicinskaja astrologija".


Medicininė astrologija prisimenama tada, kai norima pasitikslinti gimimo horoskope esančias nuorodas į tam tikras ligas; kai vargina bloga savijauta; kai atsiranda simptomai kurioje iš sistemų (kaulų, sąnarių, virškinimo ir kitose), o tyrimai geri – žmogus nerimauja, nori sužinoti: ar jam gresia rimta liga ar tai tik chroniškas pervargimas? Ką reikia keisti ar atsisakyti savo gyvenime? Ar ryšium su tuo vartoja jam tinkamus maisto papildus? Gal reikia juos keisti, o gal kuriam laikui jų visai atsisakyti? Dažnai nori sužinoti ar palankus laikas planinei operacijai. Žmonės tariasi dėl brangių vaistų pirkimo, esant sunkioms ligoms. Kreipiasi tėveliai, kai jiems atrodo, jog jų vaikelis silpnesnis nei kiti vaikai.


Medicininės astrologijos tikslas – remiantis žmogaus gimimo žemėlapiu numatyti ligas, kuriomis susirgti yra didžiausia tikimybė.

  • Mes galime nustatyti esamų ir būsimų ligų priežastis ir duoti jų profilaktikai praktinių patarimų.
  • Mes galime nustatyti polinkį įvairiems susirgimams, pavojingus sveikatai periodus.
  • Mes patarsime, kaip teisingai sudaryti natūralią sveikatos būklės pagerinimo programą, kaip pagerinti savo sveikatą ir užkirsti kelią ligoms.
  • Mes galime nustatyti geriausią laiką operacijai atlikti.

 

Mes suteikiame žinias, kaip išvengti ligų ar sumažinti jų sunkumo laipsnį, bet visa tai priklauso nuo paties žmogaus – norės jis pats dvasiškai augti tobulėti ar ir toliau gyvens nieko nekeisdamas savo labui.

 

Būtina atsiminti, kad medicininė astrologija negydo – ji gali patarti, padėti, nukreipdama reikiama kryptimi. Astrologo patarimas – tik perspėjimas, kad reikia mylėti save ir saugoti savo silpnąsias organizmo vietas.

 

 Paslauga ,,Medicininė astrologija'' yra mokama – 65EUR.

 

Apmokėjimas: http://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

 

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu - Skype - vilmaaa6, Viber, Facebook Massenger.

 

Išsamesnė informacija: info@meilesharmonija.lt  arba +37061538414 

 

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija" suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

 

Tikimės, mūsų pagalba Jums bus tikrai naudinga ir reikalinga!