A K C I J A ! Iki 2018 m. 09. 28d. paslauga "Jis ir Ji" 28-34metų merginoms ir moterims - 75 Eur.

Gyvenimo kelio pasirinkimas

 

Besirenkantis kelio pradžią kartu pasirenka ir lemtį, į kurią šis kelias veda.

H. E. Fosdikas

 

cross-roads


Mes tikrai nenuspręsime už Jus, kurį kelią rinktis, bet galime patarti ir suteikti Jums vertingos ir reikalingos informacijos!

 

Kiekvieno iš mūsų gyvenimo etape pasitaiko kryžkelių kelyje... Sunku apsispręsti, kurį kelią pasirinkti... Tokiais atvejais abejojant, taip norisi aiškumo, kuris leidžia būti tikram, kad pasirinktas kelias yra teisingas.

Kur ir kokiose šalyse Jums palanku studijuoti, dirbti, keliauti? Kokie pomėgiai leis Jūsų gabumams ir talentams atsiskleisti bei siekti gyvenimo tikslų? Kokios Jūsų stipriosios ir silpnosios pusės? Kaip jūsų silpnybes versti stiprybėmis? 

 

Būtina informacija – Jūsų gimimo data, laikas ir vieta.

Paslaugos trukmė: 1val.

 

 


 

Atsiliepimai

 

Tik norėjau Jums pasakyti, kad esu labai įkvėpta Jūsų darbo ir paslaugų, kurias teikiate pasauliui. Tai paskatino mane apsilankyti Jūsų teikiamoje paslaugoje ,,Gyvenimo kelio pasirinkimas" ir atrasti savo talentus, kuriais galėčiau pasidalinti su kitais, žinau, kad tam tikra prasme tai yra mano sielos gijimas ir aš esu pasiruošusi jį priimti bet kokia forma. Linkiu Jums ištvermės, kantrybės ir Dievo palaimos Jūsų tikrai nelengvame darbe.

Katia 2017-05-05

 


 

 

 

Gyvenimo krypties pasirinkimas komentuojamas žodžiu susitikimo metu. Pokalbio eigoje aptarsime Jums iškylančius klausimus, giliau išanalizuosime vieną ar kitą Jus dominančią situaciją. 

 

Paslauga yra mokama - 65EUR

 

Apmokėjimas: http://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

 

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu - Skype - vilmaaa6, Viber, Facebook Massenger.

 

Informaciją siųsti el.paštu: info@meilesharmonija.lt

 

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

 

Tikimės, mūsų pagalba Jums bus tikrai naudinga ir reikalinga!