A K C I J A ! Iki 2018 m. 09. 28d. paslauga "Jis ir Ji" 28-34metų merginoms ir moterims - 75 Eur.

Asmeninis poros suderinamumas

 

Asmeninis poros suderinamumas paslauga skirta poroms, šeimoms, verslo partneriams, draugams, artimiesiems (vadovas ir darbuotojas; motina ir dukra).


Asmeninis poros suderinamumas leidžia plačiai apžvelgti Jūsų ir partnerio asmenines savybes, ateities perspektyvas, galimybes drauge siekiant bendrų gyvenimo tikslų, padės toleruoti, suprasti bei harmonizuoti santykius. Kokias dorybes bei vertybes galima būtų ugdyti dirbant, bendraujant ar gyvenant kartu? Iš kur kyla santykiuose įtampa, kaip vengti konfliktų ir stiprinti tarpusavio ryšius?

Taip pat sužinosite, ar būdami drauge neribosite vienas kito, leisite skleistis kūrybiškumui, galėsite iš tiesų džiaugtis ir iš visos širdies mėgautis gyvenimu dviese.

amazing-sunset-photos-with-couples


Mes ne tik pateiksime asmeninio poros suderinamumo informaciją apie Jus, bet ir siūlysime alternatyvius sprendimų būdus, kaip keisti situaciją Jums palankia kryptimi.

 

 

 


Būtina informacija – Jūsų ir partnerio gimimo data, laikas ir vieta.

 

Asmeninis poros suderinamumas komentuojamas žodžiu susitikimo metu. Pokalbio eigoje aptarsime Jums iškylančius klausimus, giliau išanalizuosime vieną ar kitą Jus dominančią situaciją. 

 

Paslauga yra mokama - 65EUR.

 

Apmokėjimas: http://www.meilesharmonija.lt/apmokejimas

 

Jūsų pageidavimu gyvenant kituose Lietuvos miestuose ar užsienyje konsultuojame nuotoliniu būdu - Skype - vilmaaa6, Viber, Facebook Massenger.

 

Informaciją siųsti el.paštu: info@meilesharmonija.lt

 

Dvasingų pažinčių tarnyba „Meilės harmonija“ suteikiant paslaugas garantuoja konfidencialumą!

 

 

Tikimės, mūsų pagalba Jums bus tikrai naudinga ir reikalinga!